EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotojus Mindaugą Griškonį ir Donatą Vištartaitę, Italijoje vykstančiame Europos irklavimo čempionate iškovojusius aukso medalius. "Jūsų dėka Lietuvos vardas dar kartą buvo įrašytas į auksinę irklavimo sporto istoriją." 
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Meksikos Jungtinių Valstijų Prezidentą Felipę Calderóną nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - du šimtai antrųjų metinių proga. Prezidentė Meksikos vadovui ir gyventojams palinkėjo daug sveikatos, laimės, taikos ir klestėjimo.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimui pakartotinai svarstyti grąžintą, tačiau taip ir likusį nepakeistą Mėgėjiškos žūklės įstatymo pakeitimo įstatymą ir pateikė savo siūlymus, nes Seimo sprendimas naudingas ne Lietuvos žmonėms, o siauroms interesų grupėms. „Aptvertos šalies paežerės ir paupiai jau dabar piktina šalies gyventojus. Šis įstatymas dar labiau apriboja žmonių galimybes ilsėtis gamtoje, džiaugtis gamtos turtais. Tokia savivalė turi būti sutramdyta ir sugrąžintas prieinamumas prie vandens telkinių. Įstatymai turi ginti viešąjį interesą", - teigia valstybės vadovė.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su ES energetikos komisaru Giunteriu Oetingeriu, su kuriuo aptarė Lietuvos ir Baltijos šalių pažangą įsijungiant į ES energetinę sistemą, regioninių dujų ir elektros rinkų kūrimą. „Efektyviai veikiančios elektros ir dujų rinkos yra gyvybiškai svarbios Lietuvos energetiniam saugumui ir ekonominei gerovei. Jas sukūrę užkirsime monopolininkams galimybę diktuoti nepagrįstai dideles dujų ir elektros kainas", - sakė Prezidentė.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino kompozitorių Bronių Vaidutį Kutavičių 80 metų jubiliejaus proga. „Jūsų muzika nuolat atliekama įvairiuose festivaliuose Lietuvoje ir užsienyje, o kūryba susilaukė ne vienos monografijos ir ne vieno prestižinio įvertinimo", - rašoma Prezidentės sveikinime.
 
image

Į Rumuniją oficialaus atsakomojo vizito išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Rumunijos Parlamento Pirmininku Crina Antonescu ir Ministru Pirmininku Victor Ponta, su kuriais aptarė dvišalius santykius, derybas dėl naujos ES finansinės perspektyvos, Europos ekonominę padėtį, energetinio saugumo klausimus ir bendradarbiavimą NATO.

 
image
Oficialaus atsakomojo vizito į Rumuniją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Rumunijos Prezidentu Traianu Basescu. Prezidentai aptarė pasirengimą deryboms dėl naujos ES finansinės perspektyvos, šalių energetiniam saugumui ir savarankiškumui svarbius projektus bei galimybes stiprinti Lietuvos ir Rumunijos ekonominį bendradarbiavimą ir verslo ryšius.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko oficialaus atsakomojo vizito į Rumuniją. Šalies vadovė susitiks su Rumunijos Prezidentu Traianu Basescu, Ministru Pirmininku Victoru Ponta ir Rumunijos Parlamento Senato Pirmininku Crinu Antonescu. Svarbiausi vizito darbotvarkės klausimai - ES paramos įsisavinimas, derybinių pozicijų dėl naujos ES finansinės perspektyvos aptarimas, šalių energetiniam saugumui ir savarankiškumui svarbūs projektai, dvišalio bendradarbiavimo galimybės.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino poetą, eseistą, publicistą, literatūros tyrinėtoją Tomą Venclovą 75 metų jubiliejaus proga. „Esate pasaulio žmogus, okupaciniais laikais įveikęs geležinę uždangą ir prabilęs laisvajame pasaulyje. Jūs - iškilus lietuvis, Tėvynę mylintis ir vertinantis kaip pasaulinės kultūros sudedamąją dalį.", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, rugsėjo 12 d., vyksta oficialaus atsakomojo vizito į Rumuniją. Šalies vadovė susitiks su Rumunijos Prezidentu Traianu Basescu, Ministru Pirmininku Victoru Ponta ir Rumunijos Parlamento Senato Pirmininku Crinu Antonescu. Vizito metu ketinama aptarti dvišalius santykius, padėtį Europos Sąjungoje, derybas dėl naujosios ES finansinės perspektyvos, bendradarbiavimą NATO ir energetinio saugumo klausimus.
 
Informacija atnaujinta: 2014-12-19 10:01

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės pasisakymas prieš Europos Vadovų Tarybos susitikimą

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68906226

Šiandien apsilankė: 17713

Dabar naršo: 1257

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.