EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Londone palaikys Lietuvos olimpiečius. Šalies vadovė dalyvaus 2012 metų vasaros olimpinių žaidynių  atidarymo ceremonijoje, stebės plaukiko Giedriaus Titenio pasirodymą kvalifikacinėse 100 metrų plaukimo varžybose bei drauge su Lietuvos krepšinio gerbėjais žiūrės Lietuvos ir Argentinos vyrų rinktinių dvikovą olimpiniame krepšinio turnyre.
 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl istoriko, Lietuvos mokslų akademijos nario profesoriaus habilituoto daktaro Vytauto Merkio. „Netekome garsaus Lietuvos istoriko, vieno žymiausių lietuviškos spaudos draudimo laikotarpio tyrinėtojų. Tarp svarbiausių jo knygų buvo darbai apie knygnešius ir draudžiamos lietuviškos spaudos kelią. Reikšmingi istoriko nuopelnai išliks jo mokinių prisiminimuose, Lietuvos istorijos puslapiuose. Reiškiu gilią užuojautą profesoriaus Vytauto Merkio artimiesiems, kolegoms ir visiems jį pažinojusiems", - sakoma Prezidentės užuojautoje.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Šiaulių regiono tarybos pirmininku, Šiaulių meru Justinu Sartausku ir 5-ųjų pasaulio TAFISA žaidynių organizatoriais. Susitikime aptartos pirmą kartą Lietuvoje, Šiaulių regione liepą surengtos pasaulinės TAFISA Sportas visiems žaidynės. Šalies vadovė pabrėžė, jog sėkmingai organizuotos tarptautinės netradicinių sporto šakų žaidynės, į Šiaulių kraštą pritraukusios tūkstančius dalyvių iš įvairių pasaulio šalių, yra svarbus renginys Šiaulių kraštui ir visai Lietuvai.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė perėmė simbolinę olimpinę ugnį, kurią šeštadienį Londone perduos Lietuvos olimpiečiams. Visą Lietuvą apkeliavusią ugnį Prezidentei įteikė projekto „Lietuvos liepsna" komanda. „Tikiu, kad ši liepsna, visą liepos mėnesį keliavusi per šalį, įžiebs pergalingą ugnį ne tik sportininkų, bet ir Lietuvos žmonių širdyse. Sveikinu olimpiečius ir parolimpiečius. Linkiu pergalių visur ir visada! Lietuvai reikia kovotojų ir laimėtojų", - sakė Prezidentė.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė ir pasveikino 2012 metų Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionato aukso medalių laimėtojus - Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinę. „Šiandien jus visi vadina auksiniu jaunimu - per šešerius metus Lietuvai ir sau atnešėte jau penkias pergales. Tai nėra tik gražus vardas - tai iššūkis ir didžiulė atsakomybė jums. Esate kovotojai, kurių Lietuvai reikia ne tik krepšinyje", - sveikindama nugalėtojus sakė šalies vadovė.

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Emiliją ir Ievą Serapinaites bei Karoliną Gužauskaitę, Europos jaunių (iki 18 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate Bulgarijos sostinėje Sofijoje merginų estafetės varžybose iškovojus sidabrą. „Pelnytas vicečempionių vardas - kasdienių treniruočių, atkaklumo ir ištvermės įvertinimas", - sveikinime sako šalies vadovė.

 
Antradienį, liepos 24 d. 12 val. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priims ir pasveikins 2012 metų Europos vaikinų jaunimo (iki 20 metų) čempionato aukso medalių laimėtojus - Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinę.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė per vizitą Anykščiuose apžiūrėjo A. Vienuolio-Žukausko ir A. Baranausko memorialinį muziejų, lankėsi J. Biliūno tėviškėje ir Arklio muziejuje Niūronyse. Šie metai paskelbti Muziejų metais, o pirmasis Lietuvos memorialinis poeto A. Baranausko muziejus švenčia ir savo 85-ąjį jubiliejų.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankosi šių metų Lietuvos kultūros sostinėje Anykščiuose. Šalies vadovė susitiko su Anykščių meru Sigučiu Obelevičiumi, kultūros darbuotojais, bendravo su anykštėnais, miesto parke apžiūrėjo floristinių kilimų parodą. Šalies vadovės teigimu, Anykščiai - vienas nuostabiausių Lietuvos kampelių, turintis visas sąlygas kultūriniam turizmui plėtoti: didelį kultūrinį paveldą, ypatingą gamtą, natūralius gydomuosius išteklius. Pasak Prezidentės, tai, kaip šios galimybės bus išnaudojamos, priklausys nuo vietos valdžios pasiryžimo, sumanumo ir energijos.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Indijos Respublikos Prezidentą Pranabą Mukherjee. „Indijos vaidmuo užtikrinant taiką, gerovę bei saugumą regione ir pasaulyje yra nepaprastai svarbus, todėl noriu palinkėti Jums daug stiprybės ir sveikatos sprendžiant šalies vidaus ir užsienio politikos klausimus bei vedant šalį demokratijos, stabilumo ir klestėjimo keliu", - rašoma šalies vadovės sveikinimo laiške.
 
Informacija atnaujinta: 2014-10-31 14:30

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67302466

Šiandien apsilankė: 20040

Dabar naršo: 1074

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.