EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus teikimą dėl Artūro Meliano skyrimo į vidaus reikalų ministrus. Šalies vadovė susitiko su premjero teikiamu kandidatu į ministrus ir aptarė vidaus reiklaų sistemos problemas bei svarbiausius darbus. Sprendimą dėl A.Meliano skyrimo vidaus reikalų ministru Prezidentė priims po to, kai bus baigtas kandidato patikrinimas pagal Korupcijos prevencijos įstatymą.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Simoną Krupeckaitę Australijoje vykusiame pasaulio dviračių treko čempionate iškovojus sidabro medalį.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Ryčiui Paulauskui, Lietuvos ambasadoriui nuolatinėje atstovybėje prie Jungtinių Tautų biuro ir kitų tarptautinių organizacijų Ženevoje. Prezidentės teigimu, darbas tarptautinėse organizacijose yra puiki galimybė pristatyti Lietuvą ir jos prioritetus. Šalies vadovė pabrėžė, kad artėjantis Lietuvos pirmininkavimas ES bus didelis iššūkis reprezentuojant savo šalį. Prezidentė palinkėjo ambasadoriui sėkmės einant atsakingas pareigas ir padėkojo už ankstesnę veiklą - sėkmingą Lietuvos pirmininkavimo ESBO organizavimą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Atliekų tvarkymo įstatymo pataisas. Šalies vadovės teigimu, įstatymo pataisos atveria kelią Regioninių atliekų tvarkymo centrų (RATC) privatizavimui ir monopolio įsigalėjimui atliekų bei sąvartynų tvarkymo versle. Pasak Prezidentės, įsigaliojus šioms pataisoms, gerokai išaugtų atliekų tvarkymo kaina, turtingieji mokėtų mažiau, o sąžiningi žmonės turėtų mokėti už visus. Kaina už šiukšlių išvežimą ypač padidėtų daugiabučių namų gyventojams.  
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Trakų rajone, Onuškio miestelyje, kartu su vietos bendruomene ruošėsi šv. Velykų sutikimui, prisiminė senąsias tradicijas ir dažė margučius. „Džiaugiuosi, kad Velykos - pavasario ir atgimimo šventė - suartina žmones, suburia bendruomenes ir sutelkia naujiems darbams", - sakė šalies vadovė.

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo rinkimų įstatymo pataisas, kuriomis apkaltos tvarka pašalintam asmeniui po ketverių metų leidžiama kandidatuoti į Seimą. Dar pernai Europos Žmogaus Teisių Teismas (EŽTT) paskelbė, kad uždrausdama per apkaltą pašalintam asmeniui visą gyvenimą būti renkamam į parlamentą Lietuva pažeidė Europos žmogaus teisių konvenciją.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl visuomenės veikėjo ir ilgamečio Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininko Vytauto Kamanto mirties.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė projekto „Lietuvos garbė“ laureatę Anastasiją Aleksandrovą ir jos šeimą. Šalies vadovė išpildė projekto herojų svajonę apsilankyti Prezidentūroje ir pati aprodė jiems rūmus. Nuo 17 metų mama dviem savo broliams ir sesutei tapusi Anastasija, televizijos projekte „Lietuvos garbė“ pelnė „Metų pasiaukojimo“ nominaciją. Darbštūs, savarankiški, mokantys dalintis ir vieningi vaikai, pasak Prezidentės, yra stiprybės pavyzdys visai Lietuvai.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Rusijos Federacijos Prezidentui Dmitrijui Medvedevui dėl žuvusiųjų per lėktuvo katastrofą Tiumenės sirtyje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Komisijos nariu Johannesu Hahnu, atsakingu už ES regioninę politiką. Susitikime aptartas pasirengimas deryboms dėl ES finansinės perspektyvos 2014 - 2020 ir Europos sanglaudos politika.
 
Informacija atnaujinta: 2014-07-28 16:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

11:00 Prezidentė susitiks su ketvirtosios UNICEF misijos iš Lietuvos organizatoriais ir dalyviais (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentės susitikimas su ketvirtosios UNICEF misijos iš Lietuvos organizatoriais ir dalyviais
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64315897

Šiandien apsilankė: 22597

Dabar naršo: 1171

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.