EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Pranešimai spaudai

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė dešimties naujų apylinkės teismų teisėjų priesaikas. „Dešimt naujų veidų - dešimt naujų vilčių. Ir mano, ir visos Lietuvos piliečių, kurie norėtų matyti Jus, naują teisėjų kartą, ateinančią su nauju atsakomybės jausmu ir darbo kokybe. Iš Jūsų lauksime teisingumo, žmogaus teisių gynybos ir supratimo, kad, kas beatsitiktų, pirmiausiai reikia ginti žmogų, o ne abstrakčią įstatymo raidę. Visada išlikite ištikimi savo priesaikai, sau patiems ir kiekvienam Lietuvos piliečiui, nes ateinate tarnauti būtent jiems", - naujai paskirtiems teisėjams sakė Prezidentė.
 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkes Ievą Dumbauskaitę ir Moniką Povilaitytę, Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio pirmenybėse Austrijoje iškovojusias bronzos apdovanojimus. „Lietuvai didelė garbė, kai jos vardas Jūsų dėka išdidžiai skamba tarptautinėje sporto arenoje. Džiaugdamiesi Jūsų laimėjimais imame labiau didžiuotis savo šalimi ir patikėti, kad galime būti geriausi", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos jaunių (iki 18 metų amžiaus) vaikinų krepšinio rinktinę Europos čempionate Vilniuje iškovojus sidabro medalius. Šalies vadovė pabrėžė, jog pasiaukojantis jaunimo žaidimas ir komandinė kovotojų dvasia viso finalinio turnyro metu dovanojo įspūdingas pergales, liudijančias, kokią šaunią pamainą išaugino Lietuvos krepšinio mokykla.

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Bulgarijoje pasaulio jaunių (iki 18 metų) irklavimo čempionate merginų porinių dviviečių rungtyje pirmą vietą laimėjusias Mildą Valčiukaitę ir Ievą Adomavičiūtę. "Nuoširdžiai sveikinu iškovojus aukso medalius! Esate stipriausios pasaulyje. Jaunoji Lietuvos sportininkų karta veržliai kovoja dėl sportinių pergalių ir demonstruoja geriausius rezultatus. Jūsų valia, ryžtas ir atkaklumas yra pavyzdys visai tautai", - teigia Prezidentė.

 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus sportininkams, Londono olimpinėse žaidynėse laimėjusiems medalius. „Esate tikri Lietuvos patriotai. Esate tie, kuriems Tėvynės garbė - tai ir asmeninė laimė. Londone skambant Lietuvos himnui ir kylant trispalvei, drauge su Jumis džiaugėsi visa Lietuva. Tai buvo pasididžiavimo savo šalimi akimirkos, dėl kurių verta gyventi ir aukotis. Jūs tapote brangūs ir artimi mums visiems. Visiems, kurie myli savo Tėvynę ir tiki ja, kur begyventų", - apdovanojimų ceremonijoje kalbėjo šalies vadovė.
 
image

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo valstybiniais apdovanojimais apdovanoja Londono vasaros olimpinėse žaidynėse medalius laimėjusius sportininkus. Iškilminga valstybinių apdovanojimų ceremonija įvyks šiandien, rugpjūčio 16 d. 11 val. Prezidentūroje

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Indijos Respublikos Prezidentą Pranabą Mukherjee su 65-osiomis Indijos Nepriklausomybės metinėmis. „Lietuvoje Indija visuomet yra dvasinio ir kultūrinio paveldo harmonijos su progresyvia ekonomika ir efektyvia politine sistema pavyzdys. Linkiu Jūsų šaliai ir toliau išlikti tokiu pavyzdžiu regione ir visame pasaulyje", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Korėjos Respublikos Prezidentą Lee Myung-Bakui nacionalinės šventės - Išsilaisvinimo dienos - proga. „Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame sienos tarp šalių darosi vis labiau virtualios, nepriklausomybė išlieka svarbiausiu valstybingumo simboliu. Todėl esu įsitikinusi, kad Nepriklausomybės dienos minėjimas yra puiki galimybė sustiprinti šalies ir visų jos gyventojų vienybę, susitelkimą ir ryžtą kartu siekti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo", - rašoma Prezidentės sveikinime.
 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl skulptoriaus Stanislovo Kuzmos mirties „Stanislovas Kuzma - vienas  ryškiausių XX a. antrosios pusės lietuvių skulptorių, plačios sklaidos menininkas, universalus savo kūrybine raiška kaip Renesanso epochos žmogus. Formos novatorius - nuo mažosios formos iki stambios skulptūros kūrinių. Tylusis modernistas, apdovanotas ypatingu kuklumu ir didžiu talentu, nepataikavęs ideologijai ir jos diktuojamoms patetiškoms formoms, nuosekliai ėjęs savo keliu, sukūręs brandžius, išskirtiniais meniniais sprendimais pasižyminčius kūrinius", - rašoma Prezidentės užuojautoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Rotušės aikštėje su Lietuvos žmonėmis pasitiko ir pasveikino iš Londono sugrįžusius mūsų olimpiečius. „Ant pakylos stovi penki nugalėtojai, bet laimėjome mes visi. Nugalėjo tie, kurie kovojo atiduodami visas savo jėgas. Lietuvos žmonių vardu dėkoju visiems olimpiečiams, neišdavusiems Lietuvos vėliavos. Šie žmonės - ir užsispyrę, ir talentingi, ir neparsiduodantys. Tikiuosi, kad jie visada išliks tokie ir visada kovos su Lietuvos vėliava ir Lietuva savo širdyse" - kalbėjo šalies vadovė.
 
Informacija atnaujinta: 2014-11-27 14:51

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:30 Prezidentė dalyvaus Valstybės gynimo tarybos posėdyje (informacija žiniasklaidai: posėdis uždaras) (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentė dalyvavo mokslinio tyrimų laivo „Mintis“ vardo suteikimo ceremonijoje

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68169947

Šiandien apsilankė: 36023

Dabar naršo: 1290

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.