EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Ipro mieste dalyvavo Pirmojo pasaulinio karo pradžios 100-ųjų metinių minėjime. Ipre, per kurį ėjo fronto linija ir vyko aršūs mūšiai, buvo pirmą kartą panaudotas cheminis ginklas - milijonus gyvybių nusinešusios iprito dujos.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kijeve dalyvauja naujai išrinkto Ukrainos Prezidento Piotro Porošenkos inauguracijoje. Prezidentė pasveikino Ukrainos žmones priėmus svarbius sprendimus šalies ateičiai ir palinkėjo visoms politinėms jėgoms susitelkti valstybės ir tautos labui.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Varšuvoje dalyvavo Baltijos ir Vidurio Europos šalių vadovų susitikime su JAV Prezidentu Baracku Obama. Susitikime taip pat dalyvavo Latvijos, Estijos, Suomijos, Čekijos, Slovakijos, Rumunijos, Slovėnijos, Kroatijos, Bulgarijos, Vengrijos Prezidentai ir išrinktasis Ukrainos Prezidentas Piotras Porošenka. Susitikime su JAV Prezidentu Baracku Obama aptarta saugumo situacija regione, bendradarbiavimo galimybės sprendžiant karinio, energetinio, ekonominio, informacinio ir kibernetinio saugumo klausimus.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su ES šalių narių ir institucijų lyderiais dalyvavo iškilmingoje Karolio Didžiojo apdovanojimo įteikimo ceremonijoje ir pasveikino šių metų laureatą ES Vadovų Tarybos Prezidentą Hermaną Van Rompuy. „Politikos Oskaru" vadinamas apdovanojimas Hermanui Van Rompuy skirtas už vertingą indėlį padedant rasti visoms šalims priimtinus sprendimus ir suteikiant naują impulsą Europos vienybei.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo neformalioje Europos Vadovų Taryboje, kurios pagrindinis tikslas - įvertinti sekmadienį įvykusių Europos Parlamento rinkimų rezultatus ir nubrėžti pagrindinius naujosios Europos Komisijos veiklos prioritetus, taip pat aptarti situaciją Ukrainoje po gegužės 25 d. šioje šalyje vykusių Prezidento rinkimų.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vatikane dalyvavo popiežių Jono Pauliaus II ir Jono XXIII kanonizacijoje -paskelbimo šventaisiais ceremonijoje. Šv. Petro Bazilikos aikštėje Popiežius Pranciškus aukojo šv. mišias, kuriose dalyvavo valstybių vadovai ir aukšto rango svečiai iš daugiau nei 80 šalių.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prahoje dalyvauja aukšto lygio ES ir Rytų partnerystės šalių vadovų susitikime, skirtame Rytų partnerystės programos penkmečiui paminėti. Susitikime vadovai aptarė, ką pavyko pasiekti per penkerius šios programos įgyvendinimo metus ir kaip reikėtų ją koreguoti atsižvelgiant į Rytų partnerystės šalyse ir visame regione kylančius naujus iššūkius.
 
image
Oficialaus vizito į Švediją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė dvišalį Lietuvos ir Švedijos verslo forumą. Šalies vadovė pabrėžė, jog Lietuvą su Švedija sieja ne tik stiprūs politiniai ryšiai, bet ir labai sėkmingas ekonominis bendradarbiavimas. Vis daugiau lietuviškų įmonių ieško verslo galimybių Švedijoje. Ši šalis yra didžiausia užsienio investuotoja ir darbdavė Lietuvoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Branduolinio saugumo viršūnių susitikime Hagoje. Pirmają Hagos viršūnių susitikimo dieną Prezidentė dalyvavo diskusijose, kaip užtikrinti branduolinę saugą ir saugumą pasaulyje. Taip pat šalies vadovė su Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidentu Baracku Obama kalbėjosi apie regioninio Baltijos šalių saugumo užtikrinimą bei situaciją Ukrainoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kurio metu ES šalių vadovai svarstė, kokių tolesnių veiksmų ES turi imtis padėčiai Ukrainoje stabilizuoti. EVT posėdyje taip pat aptarta ES ekonomikos būklė ir būdai didinti ES konkurencingumą.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 13 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-11-13 09:56

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

08:00 Prezidentės darbo susitikimas su Ministru Pirmininku Algirdu Butkevičiumi (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentė dalyvavo mokslinio tyrimų laivo „Mintis“ vardo suteikimo ceremonijoje

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68129478

Šiandien apsilankė: 24035

Dabar naršo: 1366

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.