EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kurio metu ES šalių vadovai svarstė, kokių tolesnių veiksmų ES turi imtis padėčiai Ukrainoje stabilizuoti. EVT posėdyje taip pat aptarta ES ekonomikos būklė ir būdai didinti ES konkurencingumą.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo neeiliniame Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje, kuriame aptarė situaciją Ukrainoje. Briuselyje susirinkę 28 Europos Sąjungos valstybių ir vyriausybių vadovai, taip pat ir Ukrainos Ministras Pirmininkas Arsenijus Jaceniukas kalbėjo apie konkrečią ES paramą Ukrainai siekiant stabilizuoti padėtį šalyje, taip pat aptartas visos Europos saugumas ir galimos jo stiprinimo priemonės.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Pietų Korėjos mieste Ulsanoje dalyvavo Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo laivo inauguracijos ceremonijoje. Laivą - SGD saugyklą Lietuvai Pietų Korėjoje pastatė norvegų įmonė „Hoegh LNG" bendradarbiaudama su šios šalies įmone „Hyundai Heavy Industries".
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pakeliui į Pietų Korėją susitiko su Suomijos Prezidentu Sauli Niniisto pokalbio Helsinkyje. Susitikimas įvyko Suomijos vadovo kvietimu. Prezidentė su Suomijos vadovu aptarė dvišalius santykius, ekonominį bendradarbiavimą, Baltijos šalių energetinės izoliacijos panaikinimą ir integraciją į Vakarų Europos energetines sistemas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Federalinės Kanclerės Angelos Merkel kvietimu išvykusi darbo vizito į Vokietiją, aplankė lietuviškąją Vasario 16-osios gimnaziją Hiutenfelde. Tai unikali lietuviška mokykla ir vienas ryškiausių lietuvybės židinių visame pasaulyje. Čia mokosi lietuviai ne tik iš Vokietijos, bet ir iš kitų šalių.
 
image
Darbo vizito į Rygą išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu. Latvijoje Prezidentė lankėsi šios šalies vadovo kvietimu ir dalyvavos „Ryga - Europos kultūros sostinė 2014" atidarymo renginiuose.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Strasbūre susitiko su Europos Parlamento Pirmininku Martinu Schultzu ir pristatė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai rezultatus Europos Parlamento plenarinėje sesijoje.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvavo paskutiniame šiais metais Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje. Prieš EVT posėdį Prezidentė su EVT Pirmininku Hermanu Van Rompuy ir Europos Komisijos vadovu Jose Manueliu Barroso koordinaciniame susitikime aptarė aktualiausius EVT darbotvarkės klausimus ir suderino bendras ES pozicijas.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Europos Sąjungos Tarybos vairą šiandien simboliškai perduoda Graikijos Prezidentui Karolui Papoulijui ir Ministrui Pirmininkui Antonio Samarui. Oficialiai Graikija pirmininkavimą pradeda 2014 m. sausio 1 dieną
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tbilisyje dalyvavo naujai išrinkto Gruzijos Prezidento Georgijaus Margvelašvilio inauguracijoje. ES Tarybai pirmininkaujančios Lietuvos Prezidentė inauguracijoje atstovavo visai Europos Sąjungai. Po iškilmingos ceremonijos Gruzijos Parlamento aikštėje, įvyko Lietuvos ir Gruzijos Prezidentų susitikimas. Tai pirmasis oficialus Gruzijos vadovo dvišalis susitikimas su kitos šalies prezidentu.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 12 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-07-07 10:02

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su ketvirtosios UNICEF misijos iš Lietuvos organizatoriais ir dalyviais
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64332571

Šiandien apsilankė: 13364

Dabar naršo: 870

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.