EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užsienyje

image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Tbilisyje dalyvavo naujai išrinkto Gruzijos Prezidento Georgijaus Margvelašvilio inauguracijoje. ES Tarybai pirmininkaujančios Lietuvos Prezidentė inauguracijoje atstovavo visai Europos Sąjungai. Po iškilmingos ceremonijos Gruzijos Parlamento aikštėje, įvyko Lietuvos ir Gruzijos Prezidentų susitikimas. Tai pirmasis oficialus Gruzijos vadovo dvišalis susitikimas su kitos šalies prezidentu.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Paryžiuje vienos įtakingiausių pasaulyje Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Tarybai pristatė Lietuvos pasirengimą narystei EBPO ir atsakė į 34 šalių ambasadorių klausimus. Šios organizacijos narėmis gali tapti tik ekonomiškai išsivysčiusios ir stabilios valstybės. Šiuo metu jai priklauso 34 ekonomiškai stipriausios pasaulio šalys.
 
image
Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjime Varšuvoje dalyvaujanti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lenkijos žmones šventės proga ir dvišaliame susitikime su Lenkijos Prezidentu Bronislowu Komorowskiu aptarė regioninio saugumo klausimus, bendrus energetinius projektus ir artėjantį Vilniaus viršūnių susitikimą, kuriame spręsis Europos Sąjungos ir Rytų kaimynių santykių ateitis.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė kartu su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu, Estijos Prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu ir NATO Generaliniu Sekretoriumi Andersu Foghu Rasmussenu Adažių poligone Latvijoje stebi pirmą kartą regione surengtas kolektyvinės NATO gynybos ir greitojo reagavimo pratybas „Steadfast Jazz 2013". Tai didžiausios NATO pratybos nuo 2006 m.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Latvijos Prezidentu Andriu Berziniu ir Estijos Prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu. Tai tradicinis Baltijos šalių vadovų susitikimas, kurio tikslas kasmet aptarti visam regionui aktualius klausimus ir susitarti kaip stiprinti trijų valstybių tarpusavio bendradarbiavimą.
 
image
Su darbo vizitu į Briuselį išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Europos Vadovų Tarybos (EVT) Pirmininku Hermanu Van Rompuy ir Europos Komisijos Prezidentu Jozé Manueliu Barroso dalyvavo koordinaciniame susitikime, kuriame aptarė svarbiausius EVT darbotvarkės klausimus. Prezidentė taip pat informavo ES vadovus apie toliau tęsiamus Rusijos prekybos ribojimus lietuviškiems pieno produktams.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė darbo vizito Niujorke metu buvusiai JAV valstybės sekretorei Hillary Rodham Clinton ir menininkui Michaelui Philipui Davisui įteikė valstybės apdovanojimus. Apdovanojimai H. Clinton ir M. Davisui skirti Valstybės dienos proga, tačiau Liepos 6-ąją jų atsiimti jie negalėjo. Šalies vadovė pasakė kalbą 68-uosiuose Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos debatuose, kurių tema - „Vystymosi darbotvarkė po 2015 metų". Debatuose diskutuojama apie pagalbą besivystančioms valstybėms ir problemas, su kuriomis susiduriama siekiant užtikrinti tvarų pasaulio šalių vystymąsi.
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Ukrainos Prezidentu Viktoru Janukovyčiumi atidarė tarptautinę Jaltos konferenciją, skirtą Ukrainos europinėms perspektyvoms aptarti. Šalies vadovė pabrėžė, kad Europos Sąjunga yra pasirengusi pasirašyti Asociacijos sutartį su Ukraina Vilniaus viršūnių susitikime, kuris įvyks lapkritį. Todėl iki jo likę paskutiniai mėnesiai yra labai svarbūs ir Ukrainai, ir visai ES. 
 
image
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo Europos politikos centro surengtoje konferencijoje „Vizijos Europai", kurioje perskaitė pranešimą apie ES energetikos politikos iššūkius ir ateities perspektyvas. Konferencijoje dalyvavo diplomatai, ES pareigūnai, verslo, nevyriausybinių organizacijų, profesinių sąjungų, regioninių ir vietos institucijų atstovai.
 
image
Darbo vizito į JAV išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vašingtone susitiko su Latvijos Prezidentu Andriu Bėrziniu ir Estijos Prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu. Prieš susitikimą Baltuosiuose rūmuose su JAV Prezidentu Baracku Obama Baltijos šalių vadovai trišaliame susitikime aptarė regiono saugumui svarbiausius klausimus.
 
Informacija atnaujinta: 2014-03-26 09:45

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

12:00 Prezidentė duos startą Nacionalinei bibliotekų savaitei ir pasveikins "flashmobo" dalyvius (S. Daukanto aikštė)

13:00 Prezidentė apdovanos geriausių 2013 metų mokslinių disertacijų laureatus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3) 
Prezidentės pasisakymas žiniasklaidai apie JAV sprendimą siųsti karius į Baltijos valstybes karinėms pratyboms

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 61450300

Šiandien apsilankė: 23308

Dabar naršo: 699

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.