EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Esu giliai nuliūdinta žinios apie pirmojo Makedonijos Respublikos Prezidento Kiro Gligorovo netektį. Prezidentą Gligorovą prisiminsime kaip vieną svarbiausių politikų, atvedusių Jūsų šalį į nepriklausomybę, kuris visomis priemonėmis stengėsi, kad buvusią Jugoslaviją apėmę karo veiksmai nepaliestų Makedonijos ir jos žmonių.
 
Š.m. gruodžio 24 d. Lietuvos karaimų bendruomenė neteko Hachano Marko Lavrinovičiaus. Būdamas dvasiniu ir pasaulietiniu karaimų vadovu, jis ne tik rūpinosi bendruomene, bet ir su didele meile puoselėjo karaimų žodį, vertybes ir papročius.
 
Prašau priimkite mano ir visų Lietuvos žmonių užuojautą dėl tropinės audros Washi sukeltos katastrofos, nusinešusios šimtus nekaltų gyvybių ir be pastogės palikusios tūkstančius žmonių. 
 
Netekome istorinės asmenybės – disidento, dramaturgo, Prezidento, didvyrio, prisidėjusio prie komunizmo žlugimo, ne tik Čekijoje, bet ir visoje Europoje - Vaclavo Havelo. Iš visos širdies reiškiu užuojautą dėl Prezidento Vaclavo Havelo netekties.
 
Šių metų lapkričio 12 d. po ligos mirė žymus visuomenės veikėjas, mokslininkas, politikas Juozapas Algirdas Katkus. Visas J.A.Katkaus gyvenimas – tai vientisas ir nuoseklus meilės Tėvynei liudijimas.
 

Lietuva neteko talentingos scenografės, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės, subtilios ir novatoriškos kūrėjos Jūratės Paulėkaitės. Reiškiu gilią užuojautą šeimai, artimiesiems, bičiuliams ir visai teatro bendruomenei.

 
Tai didelė netektis ne tik mokslui, bet ir visai mūsų šaliai. Neeiliniu matematiko talentu apdovanotas J.Kubilius pasižymėjo išskirtiniu darbštumu. Jis svariai prisidėjo prie tikimybinės skaičių teorijos plėtros ir Lietuvos matematikos mokslo pasiekimus išgarsino visame pasaulyje.
 
Savo ir visų Lietuvos gyventojų vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl Jūsų šalį nusiaubusio žemės drebėjimo. Šią sunkią akimirką linkiu stiprybės, ištvermės ir susitelkimo Jums, žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Turkijos žmonėms.
 
Lietuva neteko iškilios asmenybės. Sulaukęs 73 metų, mirė ilgametis Lietuvos pramonininkų konfederacijos pirmininkas ir įkūrėjas, koncerno „Achemos grupė“ vadovas, Kovo 11 – osios akto signataras, verslininkas, mokslininkas, politikas, visuomenės veikėjas, mecenatas Bronislovas Lubys.
 
Netekome Seimo nario, socialdemokrato Juozo Palionio. Pareigingo, darbštaus, visuomeniško politiko, kurio konstruktyvų darbą ir užtarnautą rinkėjų pasitikėjimą liudijo trečioji kadencija Seime, vadovavimas Seimo komitetams, atsakingos Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo pareigos.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 11 12 13 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-04-18 13:42

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su JAV Respublikonų senatoriais Johnu McCainu, Johnu Barasso ir Johnu Hoevenu

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 61344581

Šiandien apsilankė: 4078

Dabar naršo: 926

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.