EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Netekome vieno ryškiausių Lietuvos sporto bendruomenės atstovų - sportininko, rankinio trenerio, teisėjo ir sporto darbuotojo Janio Grinbergo. "Rankinio tėvu" vadinto J. Grinbergo nuopelnai sportui įrašyti ne tik į Lietuvos, bet ir viso pasaulio rankinio istoriją.
 

Lietuva neteko partizano, ištikimo valstybės patrioto Vytauto Pijaus Raibikio, visą savo gyvenimą paskyrusio kovai už mūsų visų Laisvę ir Nepriklausomybę.

 
Prašau priimti mano ir visų Lietuvos žmonių užuojautą dėl daugiau nei dviejų šimtų žmonių netekties baisios nelaimės metu Santa Marijos mieste Brazilijoje. Šią tragišką akimirką linkiu didžiausios stiprybės ir ištvermės žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Brazilijos žmonėms.
 

Gerbiamas Jaroslawai Kaczynski, esu nuliūdinta žinios dėl Jūsų motinos Jadwigos Kaczynskos netekties. Per pastaruosius metus Jūsų šeima išgyveno keletą itin skaudžių netekčių, todėl, reikšdama nuoširdžią užuojautą, kartu noriu Jums, Jūsų šeimai ir artimiesiems palinkėti visokeriopos stiprybės, vilties ir tikėjimo.

 
Netekome ryškiausios Bežemių kartos poetės, gilios ir novatoriškos kūrėjos Zinaidos Nagytės-Katiliškienės (Liūnės Sutemos). Tragiškos lemties ir daugybės gyvenimo išbandymų nepalaužta poetė išsaugojo vidinę stiprybę ir besąlygišką meilę Lietuvai. Nuoširdus ir tikras kalbėjimas apie žmogų ir tautos atsakomybę visiems laikams išliks lietuvių poetinėje ir istorinėje atmintyje.
 
Esu giliai nuliūdinta žinios apie filosofo, istoriko ir vertėjo, artimo Lietuvos draugo ir glaudžių santykių tarp mūsų šalių tvirto rėmėjo profesoriaus Arnoro Hannibalssono mirtį.
 
Esu giliai sukrėsta Konektikuto tragedijos, kuri atėmė daug nekaltų gyvybių. Reiškiu nuoširdžią užuojautą savo ir visų Lietuvos žmonių vardu.
 

Eidamas 85-uosius metus, mirė išskirtinis Lietuvos boksininkas Algirdas Šocikas. Savo sportinės karjeros metais Algirdas Šocikas tapo tikra Lietuvos bokso legenda. Pasižiūrėti, kaip jis boksuojasi, plūsdavo minios gerbėjų. Jis tapo dukart Europos, šešiskart Sovietų Sąjungos ir Lietuvos čempionu, buvo mylimas ir gerbiamas visoje šalyje ir toli už jos ribų.

 

Netekome vienos  iš didžiųjų mūsų teatro ir kino aktorių - Eugenijos Pleškytės.  Itin didelio talento aktorė ir ryški asmenybė Eugenija Pleškytė aukso raidėmis įrašė savo vaidmenis Lietuvos teatro ir kino istorijoje.

 
Stanislovas Kuzma - vienas ryškiausių XX a. antrosios pusės lietuvių skulptorių, plačios sklaidos menininkas, universalus savo kūrybine raiška kaip Renesanso epochos žmogus. Formos novatorius - nuo mažosios formos iki stambios skulptūros kūrinių.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 14 15 16 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-11-21 11:37

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:30 Prezidentė dalyvaus Valstybės gynimo tarybos posėdyje (informacija žiniasklaidai: posėdis uždaras) (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentė dalyvavo mokslinio tyrimų laivo „Mintis“ vardo suteikimo ceremonijoje

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68138613

Šiandien apsilankė: 4689

Dabar naršo: 2680

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.