EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Lietuva neteko vieno didžiausių kūrėjų – poeto Marcelijaus Martinaičio. Žmogaus, kurio vardą siejame su atgimstančia šalies Nepriklausomybe, Sąjūdžiu, bundančia tautos Laisve ir nebenutrūkstančia literatūros gyvybe.
 
Reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl Jos Karališkosios Prakilnybės Princesės Lilian netekties. Šią sunkią akimirką Jums, Karališkąjai šeimai ir visiems Princesės Lilian artimiesiems linkiu stiprybės ir vilties.
 
Netekome vieno ryškiausių Lietuvos sporto bendruomenės atstovų - sportininko, rankinio trenerio, teisėjo ir sporto darbuotojo Janio Grinbergo. "Rankinio tėvu" vadinto J. Grinbergo nuopelnai sportui įrašyti ne tik į Lietuvos, bet ir viso pasaulio rankinio istoriją.
 

Lietuva neteko partizano, ištikimo valstybės patrioto Vytauto Pijaus Raibikio, visą savo gyvenimą paskyrusio kovai už mūsų visų Laisvę ir Nepriklausomybę.

 
Prašau priimti mano ir visų Lietuvos žmonių užuojautą dėl daugiau nei dviejų šimtų žmonių netekties baisios nelaimės metu Santa Marijos mieste Brazilijoje. Šią tragišką akimirką linkiu didžiausios stiprybės ir ištvermės žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Brazilijos žmonėms.
 

Gerbiamas Jaroslawai Kaczynski, esu nuliūdinta žinios dėl Jūsų motinos Jadwigos Kaczynskos netekties. Per pastaruosius metus Jūsų šeima išgyveno keletą itin skaudžių netekčių, todėl, reikšdama nuoširdžią užuojautą, kartu noriu Jums, Jūsų šeimai ir artimiesiems palinkėti visokeriopos stiprybės, vilties ir tikėjimo.

 
Netekome ryškiausios Bežemių kartos poetės, gilios ir novatoriškos kūrėjos Zinaidos Nagytės-Katiliškienės (Liūnės Sutemos). Tragiškos lemties ir daugybės gyvenimo išbandymų nepalaužta poetė išsaugojo vidinę stiprybę ir besąlygišką meilę Lietuvai. Nuoširdus ir tikras kalbėjimas apie žmogų ir tautos atsakomybę visiems laikams išliks lietuvių poetinėje ir istorinėje atmintyje.
 
Esu giliai nuliūdinta žinios apie filosofo, istoriko ir vertėjo, artimo Lietuvos draugo ir glaudžių santykių tarp mūsų šalių tvirto rėmėjo profesoriaus Arnoro Hannibalssono mirtį.
 
Esu giliai sukrėsta Konektikuto tragedijos, kuri atėmė daug nekaltų gyvybių. Reiškiu nuoširdžią užuojautą savo ir visų Lietuvos žmonių vardu.
 

Eidamas 85-uosius metus, mirė išskirtinis Lietuvos boksininkas Algirdas Šocikas. Savo sportinės karjeros metais Algirdas Šocikas tapo tikra Lietuvos bokso legenda. Pasižiūrėti, kaip jis boksuojasi, plūsdavo minios gerbėjų. Jis tapo dukart Europos, šešiskart Sovietų Sąjungos ir Lietuvos čempionu, buvo mylimas ir gerbiamas visoje šalyje ir toli už jos ribų.

 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 14 15 16 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-12-16 14:53

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Vaikų svajonių išpildymas

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 69017406

Šiandien apsilankė: 1202

Dabar naršo: 1593

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.