EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Esu giliai sukrėsta Konektikuto tragedijos, kuri atėmė daug nekaltų gyvybių. Reiškiu nuoširdžią užuojautą savo ir visų Lietuvos žmonių vardu.
 

Eidamas 85-uosius metus, mirė išskirtinis Lietuvos boksininkas Algirdas Šocikas. Savo sportinės karjeros metais Algirdas Šocikas tapo tikra Lietuvos bokso legenda. Pasižiūrėti, kaip jis boksuojasi, plūsdavo minios gerbėjų. Jis tapo dukart Europos, šešiskart Sovietų Sąjungos ir Lietuvos čempionu, buvo mylimas ir gerbiamas visoje šalyje ir toli už jos ribų.

 

Netekome vienos  iš didžiųjų mūsų teatro ir kino aktorių - Eugenijos Pleškytės.  Itin didelio talento aktorė ir ryški asmenybė Eugenija Pleškytė aukso raidėmis įrašė savo vaidmenis Lietuvos teatro ir kino istorijoje.

 
Stanislovas Kuzma - vienas ryškiausių XX a. antrosios pusės lietuvių skulptorių, plačios sklaidos menininkas, universalus savo kūrybine raiška kaip Renesanso epochos žmogus. Formos novatorius - nuo mažosios formos iki stambios skulptūros kūrinių.
 
Netekome žymaus gydytojo, mikrochirurgijos pradininko Lietuvoje, habilituoto medicinos mokslų daktaro Mečislovo Vitkaus. Iškilus Daktaras Mečislovas Vitkus visą gyvenimą siekė tobulinti Lietuvos chirurgijos mokslą ir praktiką. Kėlė sau ir kitiems tik aukščiausius reikalavimus. Rekonstrukcinės ir plastinės chirurgijos pradininkas šalyje atliko daug unikalių tuomet ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse operacijų, išgelbėjusių daugelio žmonių gyvybę ir sveikatą.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, prašau priimti gilią mano ir visų Lietuvos žmonių užuojautą dėl Krasnodaro krašte kilusių potvynių, nusinešusių daugybės žmonių gyvybes.
 

Netekome nepaprastos asmenybės - Lietuvos medikų bendruomenę paliko gabus mokslininkas ir patyręs chirurgas, ilgametis Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Abdominalinės chirurgijos klinikos vedėjas, profesorius Algimantas Justinas Bubnys.

 
Netekome iškilaus menininko, lietuvių tapybos patriarcho, kurio kūryba šiuolaikinėje mūsų dailėje paliko žymų pėdsaką. Jo kūriniai spinduliuoja Tėvynės meilę, šilumą ir tautiškumą, šiuolaikiniam žmogui atveria mūsų kultūros klodus. Ilgametis pedagogas ir kūrėjas Augustinas Savickas išugdė ne vieną jaunųjų lietuvių dalininkų ir tapybos mylėtojų kartą, būrė bendraminčius. Sulaukęs garbaus 94 metų amžiaus, tapytojas aktyviai dirbo ir kūrė iki pat gyvenimo pabaigos.
 
Lietuva neteko diplomatiško, išmintingo ir atsakingo politiko. Eidamas 75 - uosius metus, mirė ilgametis Seimo narys, Druskininkų miesto garbės pilietis, habilituotas daktaras, profesorius, dėstytojas, daugelio monografijų, straipsnių ir knygų autorius Justinas Karosas.
 
Netekome grafiko Romualdo Oranto. Iškilus Lietuvos kūrėjas gyvenimo ratą užbaigė simbolišku laiku – išėjo iš šio pasaulio beveik tą pačią dieną, kaip ir į jį atėjo, būdamas prie pat garbingo 63-iojo jubiliejaus slenksčio. Likome su neblėstantį Romualdo Oranto talentą liudijančia kūryba.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 13 14 15 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-10-11 20:56

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

16:00 Prezidentė susitiks su Ukrainos Konstitucinio Teismo pirmininku Jurijumi Baulinu (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentės susitikimas su Norvegijos verslininkų delegacija
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67044174

Šiandien apsilankė: 9393

Dabar naršo: 1631

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.