EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Užuojautos

Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžią užuojautą dėl Kazanėje įvykusios lėktuvo katastrofos ir jos metu žuvusių keleivių. Šią sunkią akimirką linkiu didžiausios stiprybės ir ištvermės visiems žuvusiųjų artimiesiems ir draugams.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, mane ir visus Lietuvos žmones labai nuliūdino žinia apie Jūsų šalies Prezidento Glafcos Clerides mirtį. Reiškiu nuoširdžią užuojautą Prezidento šeimai, artimiesiems ir visiems Kipro gyventojams.
 
Lietuva neteko Lygių galimybių kontrolierės Aušrinės Burneikienės - puikios teisininkės, darbščios ir atsidavusios valstybės pareigūnės, ypač prisidėjusios prie teisinės valstybės kūrimo, lygių galimybių užtikrinimo.
 
Jūsų Ekscelencija, Prašau priimti nuoširdžią mano ir visų Lietuvos žmonių užuojautą dėl Filipinus nusiaubusio taifūno katastrofiškų padarinių. Linkiu didžiausios stiprybės žuvusiųjų artimiesiems, sužeistiesiems ir pastogės netekusiems. Šią sunkią akimirką Lietuva yra kartu su Jumis ir visais Filipinų gyventojais.
 

Lietuva neteko vieno iškiliausių menininkų, ypatingos asmenybės, kūrybingo ir drąsaus žmogaus - skulptoriaus Vlado Vildžiūno. Turėjęs unikalų talentą pajusti medį, akmenį, metalą, V. Vildžiūnas nuo jaunystės metų savo skulptūrose įskeldavo Laisvės ir Nepriklausomybės viltį.

 
Gerbiamasis Prezidente, esu nuliūdinta žinios apie iškilaus lenkų politiko, žurnalisto ir filantropo Tadeuszo Mazowieckio netektį.
 
Netekome žinomo mokslininko ir politiko, buvusio parlamentaro Algirdo Griciaus, dirbusio kelias kadencijas Seime. Tai buvo paprastas, sąžiningas ir kūrybingas žmogus, atsakingai žiūrėjęs į kiekvieną savo darbą, stengęsis dėl mūsų visų ir Lietuvos.
 
Netekome gilaus, subtilaus, įvairiais talentais apdovanoto menininko - dainininko, aktoriaus, režisieriaus, Kauno kamerinio teatro įkūrėjo Stanislovo Rubinovo.Tai buvo žmogus, niekada nesirinkęs lengviausio kelio. Menininkas, nuolat gvildenęs sudėtingiausius žmogaus būties, jo lemties klausimus.
 
Netekome Kazio Bobelio - ištikimo, atsakingo ir sąžiningo visuomenės bei politikos veikėjo, kuris mūsų atmintyje visada išliks kaip ypatingai aktyvus žmogus, mylėjęs Lietuvą ir nesustojęs dėl jos stengtis. Vadovaudamas išeivijos politikai, dirbdamas Vyriausiame Lietuvos išsilaisvinimo komitete K. Bobelis kūrė pamatą mūsų Laisvei ir Nepriklausomybei. Jungtinėse Valstijose sukauptą patirtį jis energingai naudojo keletą kadencijų dirbamas Lietuvos Respublikos Seime.
 
Reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai, giminėms ir artimiesiems dėl mylimo vyro ir sūnaus Audriaus Šenavičiaus skaudžios netekties. Mirtis Audrių pasiglemžė atstovaujant Lietuvai Europos Sąjungos teisės viršenybės misijoje Kosove. Ši visai Europos Sąjungai svarbi misija jam buvo nebe pirma. Prieš keletą metų Audrius dirbo Europos Sąjungos pasienio paramos Moldovai ir Ukrainai misijoje.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 14 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-07-18 10:52

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

12:00 Prezidentė dalyvaus iškilmingoje Lietuvos kariuomenės vado Jono Vytauto Žuko inauguracijos ceremonijoje (Katedros a.)

14:00 Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui prie Europos Tarybos Vytautui Leškevičiui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentė dalyvauja Baltijos ir Višegrado šalių bei Rumunijos ir Bulgarijos Prezidentų susitikime
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64199051

Šiandien apsilankė: 18971

Dabar naršo: 1241

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.