EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamieji, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Šveicarijoje vykusiame 2014 metų pasaulio tradicinės karatė čempionate. Jūsų iškovotas medalis - geriausias nuolatinių treniruočių ir pastangų įvertinimas, kuris reiškia, kad esate teisingame kelyje, garsinančiame Lietuvą ir stiprinančiame mūsų pasididžiavimo jausmą.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos vardu sveikinu Jus Turkijos nacionalinės šventės - Respublikos dienos - proga. Linkiu Turkijai ir jos žmonėms įsimintinos šventės bei ilgų klestėjimo ir gerovės metų. Lietuvos ir Turkijos santykiai per pastaruosius dešimtmečius ypač sustiprėjo dėl mūsų žmonių inicijuotų dvišalių projektų kultūros, turizmo, verslo ir kitose srityse.
 
Jūsų Ekscelencija, nuoširdžiai sveikinu Jus Čekijos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Jums ir visiems Čekijos žmonėms ilgų laimės, klestėjimo ir gerovės metų. Mūsų šalių santykiai yra grįsti abipuse pagarba ir tarpusavio supratimu. Per du dešimtmečius Lietuva ir Čekija tapo artimomis partnerėmis ir sąjungininkėmis, vystančiomis sėkmingo bendradarbiavimo iniciatyvas ne tik dvišaliu pagrindu, bet ir Europos Sąjungos bei Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos kontekste.
 
Gerbiamasis Antanai Tyla, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 85 metų jubiliejaus proga. Esate vienas reikšmingiausių mūsų istorikų, kurio mokslinis žvilgsnis krypo į Lietuvos valstybingumui ypač svarbią epochą - Lietuvos Didžiąją Kunigaikštystę. Nuoseklios ir kruopščios studijos, dėmesys detalėms ir profesinis atkaklumas lėmė, kad Jūsų moksliniai darbai neliko nepastebėti ir neįvertinti. Kad visada buvote mylimas studentų ir gerbiamas kolegų.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus perrinkimo Brazilijos Prezidente proga ir linkiu Jums daug sėkmės, sveikatos ir stiprybės toliau einant šias svarbias ir atsakingas pareigas. Nuoširdžiai linkiu, kad Brazilijos žmonių išreikštas pasitikėjimas ir parama suteiktų Jums jėgų ir ryžto tęsti pradėtus darbus vedant savo valstybę ekonominio augimo keliu bei siekiant dar didesnės gerovės Jūsų šalies žmonėms užtikrinimo. Linkiu išminties ir ryžto sprendžiant ne tik Brazilijos žmonėms, bet ir visam pasauliui svarbius ekonominio ir politinio stabilumo klausimus bei bendrus saugumo uždavinius.
 
Jūsų Ekscelencija, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Austrijos Nacionalinės dienos proga. Linkiu Jums ir visiems Austrijos žmonėms sėkmės, gerovės ir klestėjimo. Lietuvos ir Austrijos dvišaliai santykiai yra paremti augančiu susidomėjimu ir abipuse pagarba, todėl džiaugiuosi, kad mūsų šalių žmonės vis intensyviau plėtoja bendrus projektus kultūros, verslo, švietimo ir turizmo srityse.
 
Gerbiamasis Sergejau Maslobojevai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Ispanijoje vykusiame Europos kikbokso čempionate - iškovojus auksą ir papildžius savo laimėjimų kolekciją dar vienu įspūdingu titulu.
 
Mieli Lietuvos žmonės, minime dvidešimt antrąsias mūsų Konstitucijos metines. Tiek metų esame apsisprendę gyventi valstybėje, kurioje teisė ir demokratija, žmogaus teisės ir taikos siekis yra fundamentalios vertybės. Esamos geopolitinės situacijos akivaizdoje, kai susiduriame ne tik su ekonominėmis, bet ir su karinėmis grėsmėmis, Konstitucija įgauna naują prasmę.
 
Gerbiamasis Donatai Sauka, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo 85 metų jubiliejaus proga. Visą gyvenimą paskyręs literatūrai ir kalbai, labai pagrįstai esate vadinamas vienu reikšmingiausių XX amžiaus literatūrologų Lietuvoje. Jūsų parašytos monografijos ir vadovėliai, Jūsų nuoseklūs tautosakos tyrinėjimai, ilgametis dėstytojo darbas visada prisidėjo ir toliau prisidės prie mąstančios, brandžios ir savo vertę žinančios Lietuvos kūrimo.
 
Jūsų Didenybe, leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu Jus nuoširdžiai pasveikinti Ispanijos nacionalinės šventės proga. Linkiu Jums, Jūsų Didenybe, kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai ir visiems Ispanijos žmonėms - ilgų gerovės ir klestėjimo metų. Džiaugiuosi, kad mus vienija tvirti dvišaliai ryšiai, bendromis vertybėmis grįsta narystė Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 69 70 71 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-10-30 14:59

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67300715

Šiandien apsilankė: 18289

Dabar naršo: 995

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.