EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamasis Arvydai Saboni, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 50 metų jubiliejaus proga. Jūs - visame pasaulyje žinoma išskirtinio talento krepšinio legenda. Esate daug įspūdingų pergalių pasiekęs sportininkas, Europos, pasaulio ir olimpinis čempionas, Jūsų karjera verčia ne tik žavėtis, bet ir didžiuotis mus visus.
 
Jūsų Prakilnybe, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Kataro Valstybės Nacionalinės dienos proga. Jums, Jūsų šaliai ir visiems gyventojams linkiu ilgų gerovės ir klestėjimo metų.
 
Gerbiamasis Sergejau Jovaiša, nuoširdžiai sveikinu Jus gražaus 60 metų jubiliejaus proga. Jūs - vienas geriausių visų laikų Lietuvos krepšininkų, Europos ir pasaulio čempionas, olimpinių žaidynių prizininkas. Esate ištvermės, sumanumo ir atsidavimo komandai pavyzdys, Jumis didžiuojasi jau ne viena krepšininkų ir šio sporto gerbėjų karta.
 
Jūsų Karališkoji Didenybe, džiaugsmingai prisijungiu prie gausybės sveikinimų Jums, Jūsų Karališkoji Didenybe, ir Jūsų Sutuoktinei Princesei Charlène susilaukus pirmagimių - sūnaus ir dukters.
 
Gerbiamasis Prezidente, nuoširdžiai sveikinu Jus garbingo jubiliejaus proga. Išlikite kupinas entuziazmo ir žmogiškos šilumos, kuria žavite savo kolegas.
 
Gerbiamasis Pone Jeanai-Claude‘ai Junckeri, sveikinu Jus garbingos sukakties proga. Džiaugiamės Jūsų viso gyvenimo pasiekimais ir svariu indėliu į Liuksemburgo ir visos Europos Sąjungos politiką.
 
Mieloji Rūta, Tu keiti pasaulio plaukimo istoriją ir kaskart stebini išskirtiniu talentu. Milijonus žiūrovų ir sporto gerbėjų priverti vis garsiau tarti Lietuvos vardą, o mus - dar labiau didžiuotis savo valstybe.
 
Gerbiamasis Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus nacionalinės Suomijos šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Jums ir visiems Suomijos žmonėms linkiu sėkmės, gerovės ir klestėjimo.
 
Jūsų Didenybe, savo ir visos Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Jungtinių Arabų Emyratų nacionalinės šventės - Keturiasdešimt trečiųjų šalies susivienijimo metinių - proga. Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės, o Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams - ilgų gerovės ir klestėjimo metų.
 
Gerbiamieji Lina Chatkevičiūte ir Donatai Vėželi, sveikinu Jus pergalingai pasirodžius Vokietijoje vykusiame Tarptautinės sportinių šokių federacijos profesionalų lygos standartinių šokių Europos čempionate.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 71 72 73 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-12-19 09:43

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės pasisakymas prieš Europos Vadovų Tarybos susitikimą

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68931684

Šiandien apsilankė: 6161

Dabar naršo: 1313

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.