EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Gerbiamoji Akvile Paražinskaite, sveikinu Jus iškovojus garbingą trečiąją vietą Jaunimo olimpinių žaidynių, kurios vyko Kinijos Nandzingo mieste, teniso dvejetų bei vienetų turnyruose! Jūsų talentas, uolus darbas ir pasiekimai kuria sėkmingą Lietuvos teniso ateitį. Nandzingo kortuose kovingu ir garbingu žaidimu Jūs pelnėte daugelio teniso mėgėjų simpatijas sau ir Lietuvai. Tegul ir toliau Jus bei Jūsų trenerius lydi fortūna!
 

Gerbiamasis Giedriau Titeni, sveikinu Jus puikiai pasirodžius 2014 metų Europos plaukimo čempionate Berlyne ir tapus 100 ir 200 metrų plaukimo krūtine rungčių bronzos medalių laimėtoju!

 

Gerbiamasis Jonai Spudi, sveikinu Jus tapus Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato, vykusio Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje, ieties metimo rungties nugalėtoju! Jūsų dėka Europos sporto istorijoje atsirado dar vienas auksinis įrašas apie Lietuvą.

 

Gerbiamasis Mindaugai Biliau, sveikinu Jus tapus Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato, vykusio Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje, disko metimo varžybų vicečempionu.

 

Gerbiamasis Simonai Kuruti, sveikinu Jus užėmus garbingą trečią vietą Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolio į tolį varžybose Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje.

 

Miela Rūta, sveikinu Tave puikiai pasirodžius Nadzingo mieste, Kinijoje, vykusiose Jaunimo olimpinėse žaidynėse ir iškovojus net du aukso medalius 50 ir 100 metrų plaukimo krūtine rungtyse. Tavo dėka Lietuva yra tarp perspektyviausių plaukimo šalių.

 
Leiskite savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikinti Jus minint Afganistano Nepriklausomybės devyniasdešimt penktąsias metines. Linkiu Jums geros sveikatos ir stiprybės, o Jūsų šaliai - saugumo ir gerovės. Jūsų šaliai sprendžiant sudėtingus valstybės stiprinimo, ekonominės gerovės įtvirtinimo bei nacionalinės ir socialinės lygybės užtikrinimo uždavinius, noriu išreikšti tvirčiausią paramą Jums ir visiems Jūsų šalies piliečiams, taikiai siekiantiems demokratijos ir klestėjimo Jūsų šalyje.
 

Gerbiama Ramune Adomaitiene, Sveikinus Jus užėmus garbingą trečią vietą Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato šuolio į tolį varžybose Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje.

 

Gerbiamasis Povilai Strazdai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius Nandzingo jaunimo olimpinėse žaidynėse Kinijoje ir tapus 200 metrų kompleksinio plaukimo rungties vicečempionu!

 

Gerbiamieji šventės dalyviai, 400 Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno metų - tai 400 Lietuvos istorijos metų. Tytuvėnai matė klestėjimą ir taiką, patyrė priespaudos ir tamsumo laikotarpius, kartu su visa tauta kilo į sukilimus, išgyveno okupacijų siaubą ir atgimė laisvei. Tik pasiaukojančių ir drąsių žmonių pastangomis ši šventovė atsilaikė ir išliko atvira mums visiems: jaunimui ir senjorams, šeimoms ir piligrimams iš viso pasaulio.

 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 65 66 67 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-08-23 14:23

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:40 Prezidentė dalyvaus „Baltijos kelio sąšaukos“ renginyje (Katedros aikštė)

12:00 Prezidentė dalyvaus pilietinių iniciatyvų dienos „Koks tu ir aš – tokia ir Lietuva“ atidaryme (Prie Baltojo tilto)

19:00 Prezidentė dalyvaus trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje (Katedros aikštė)


 
Prezidentės sveikinimas Baltijos kelio 25-ųjų metinių proga
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 65060587

Šiandien apsilankė: 20789

Dabar naršo: 2143

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.