EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Sveikinimai

Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu leiskite Jus pasveikinti Slovakijos nacionalinės šventės - Konstitucijos dienos - proga. Linkiu sėkmės ir klestėjimo Jums ir Jūsų šaliai. Tikiuosi, kad jau trečią dešimtmetį skaičiuojantis draugiškas Slovakijos ir Lietuvos dialogas dabartiniame politiniame ir ekonominiame kontekste dar labiau sustiprės ir padės kartu įveikti visus mums iškylančius iššūkius.
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikinu Jus Moldovos nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga. Linkiu Moldovai vienybės, taikos ir klestėjimo, o Jums - stiprybės ir kuo didžiausios sėkmės dirbant savo šalies gerovės ir saugumo labui. Nuoseklus ir ryžtingas Moldovos kelias žengiant europinės integracijos keliu yra pavyzdys ir kitoms reformas įgyvendinančioms regiono šalims. Tvirtai remiame Jūsų šalies pasirinkimą kurti laisvą ir demokratišką valstybę bei stiprinti ryšius su Europos Sąjungos šalimis.
 
Gerbiamieji, sveikinu Jus tapus Nandzingo Jaunimo olimpinių žaidynių krepšinio turnyro nugalėtojais! Vieninga komandos dvasia ir kūrybingu žaidimu Jūs vėl priminėte pasauliui, kad Lietuva - krepšinio šalis. Jūsų ir Lietuvos garbei Kinijoje nuskambėjusi „Tautiška giesmė" plačiai paskleidė žinią, kad mūsų krepšinkai dar ilgai džiugins savo gerbėjus.
 
Miela Rūta, sveikinu Tave puikiai pasirodžius 2014-ųjų Europos plaukimo čempionate Berlyne ir tapus 50 metrų plaukimo krūtine čempione! Kartu su visa Lietuva džiaugiuosi ir didžiuojuosi Tavo laimėjimais. Nuolat kylanti aukštyn Tavo pasiekimų kreivė yra tapusi Lietuvos, ypač jos jaunimo, neribotų galimybių simboliu. Su Tavimi daugelis jaučiasi galintys siekti savo tikslų ir nugalėti.
 
Gerbiamasis Dovydai Vaivada, sveikinu Jus puikiai pasirodžius jaunimo olimpinėse žaidynėse Kinijos Nandzingo mieste ir iškovojus bronzos medalį šiuolaikinės penkiakovės varžybose! Šis Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės istoriją papuošęs garbingas laimėjimas įrodė, kadJūsų ir Jūsų trenerių pasitikiteėjimo savimi ir turite tvirtąo charakterįio dėka Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės istoriją papuošė dar vienas garbingas įrašas. Dėkoju Jums už Lietuvos vardo garsinimą ir pasididžiavimo mūsų šalimi stiprinimą.
 
Gerbiamasis Vadimai Korobovai, sveikinu Jus puikiai pasirodžius jaunimo olimpinėse žaidynėse, kurios vykusioseo Kinijos Nandzingo mieste, ir iškovojus sidabro medalį kanojininkų sprinto rungtyje! Dėkoju Jums ir Jūsų treneriams, kad tęsiate garbingas Lietuvos irklavimo sporto tradicijas. Tikiu, kad Jūsų dėka Lietuvos vardas dar ilgus metus bus minimas tarp stipriausių irklavimo sporto šalių. Linkiu Jums sėkmės puoselėjant savo talentą ir siekiant pergalių sau ir Lietuvai!
 
Jūsų Ekscelencija Prezidente, savo ir visų Lietuvos žmonių vardu sveikinu Jus Ukrainos Nepriklausomybės dienos proga. Jums, Jūsų šaliai ir visiems Ukrainos žmonėms linkiu stiprybės, vienybės ir taikos. Prieš dvidešimt trejus metus ukrainiečiai pasirinko savo valstybę kurti patys. Šiandien Ukraina dėl savo laisvės ir nepriklausomybės priversta kovoti. Jūsų kova rodo, kad tvirtai pasirinkote europietiškos Ukrainos kelią ir siekiate gyventi demokratiškoje ir nepriklausomoje šalyje.
 

Gerbiamasis Mindaugai Biliau, sveikinu Jus tapus Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionato, vykusio Jungtinėje Karalystėje, Svonsyje, rutulio stūmimo čempionu bei disko metimo varžybų vicečempionu. Šie medaliai - geriausias įrodymas, kad tęsiama didinga lengvosios atletikos Lietuvos sportininkų istorija. Dėkoju Jums, kad garsinate Lietuvos, kaip galiūnų žemės, vardą. Esate tvirto, nepalenkiamo ir laiminčio lietuvio pavyzdys.

 
Gerbiamasis Giedriau Titeni, nuoširdžiai sveikinu Jus triskart tapus 2014-ųjų Europos plaukimo čempionato Berlyne triskart medalininku! Jūsų sidabras 50 metrų distancijoje ir bronza 100 bei 200 metrų rungtyseplaukimuose ras garbingą vietą Lietuvos plaukimo istorijoje! Uoliai siekdamas aukščiausių apdovanojimų, Jūs žavite savo gerbėjus gimtuosiuose Anykščiuose, visoje Lietuvoje ir pasaulyje. Dėkoju Jums ir Jūsų treneriams, kad garsinate Lietuvą garsinate pasaulyje, kaip plaukimo šalį. Kaip tvirtų, užsispyrusių ir atkakliai tikslo siekiančių žmonių valstybę.
 
Gerbiamoji Akvile Paražinskaite, sveikinu Jus iškovojus garbingą trečiąją vietą Jaunimo olimpinių žaidynių, kurios vykusiųo Kinijos Nandzingo mieste, teniso dvejetų irbei vienetų turnyruose! Jūsų talentas, uolus darbas ir laimėjimaipasiekimai kuria sėkmingą Lietuvos teniso ateitį. Nandzingo kortuose kovingu ir garbingu žaidimu Jūs pelnėte daugelio teniso mėgėjų simpatijas sau ir Lietuvai.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 66 67 68 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-09-01 09:48

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvavo Rugsėjo 1-osios šventėje Lavoriškėse
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 65415619

Šiandien apsilankė: 18508

Dabar naršo: 1281

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.