EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Gerbiami Lietuvos sėkmės kūrėjai, jau devintąjį kartą „Verslo žinios" surenka draugėn šviesiausius Lietuvos verslo protus, ieškodamos ekonomikos sėkmės rakto. Ši konferencija yra galimybė aptarti dabartinę situaciją ir nubrėžti ateities gaires. Nuo Jūsų sprendimų priklauso visos Lietuvos pažanga.Turime kuo pasidžiaugti. Lietuvoje plečiasi skaidrus ir socialiai atsakingas verslas. Tai svarbūs veiksniai, kad Lietuvoje būtų daugiau geras sąlygas turinčių darbuotojų, atsakingų darbdavių, būtų daugiau investuojama, didėtų našumas.
 

Mieli Lietuvos žmonės, sveikinu Jus Lietuvos Respublikos Konstitucijos dienos proga. Jau dvidešimt vienerius metus gyvename nepriklausomoje, savoje konstitucinėje santvarkoje. Konstitucija yra ne tik pagrindinis šalies įstatymas, bet ir vizija, kokią šalį norime kurti. Tik suvokdami Konstitucijos vertę ilgalaikei šalies raidai ir vadovaudamiesi ja kasdien, galime kurti darnią Valstybę ir neišklysti iš Tautos pasirinkto kelio. Šis kelias grįstas solidarumu ir meile laisvei, Tėvynei, žmogui, kalbai.

 
image

Gerbiami Lietuvos tremtiniai ir politiniai kaliniai, sveikinu Jus visus susirinkus šioje istorinėje Kauno sporto halėje, kurioje gyva kovotojų dvasia! Sveikinu Jūsų sąjungą minint 25-ąsiais susitelkimo metines! Matydami Jūsų gražų, širdimis jaunų kovotojų būrį, gyventi Lietuvoje galime ramiau. Lietuva ne kartą įrodė, kad jos stiprybė - susitelkime ir vienybėje. Ačiū, kad esate, ačiū, kad veikiate, ačiū, kad kasmet Dubysos slėnis pasipuošia trispalvėmis ir aidi patriotinėmis dainomis! Atvykau čia ne tik padėkoti, bet ir pasakyti, kad Jūs valstybei esate svarbūs ir reikalingi.

 
image
Gerbiamieji, Lietuva turi viziją ir ją įgyvendina. Štai čia šiandien esame liudininkais, kad Lietuvos strategijos yra ne popierinės,- Jos tampa realybe. Esame visiškai naujame Informacijos ir komunikacijos centre. Šis projektas - jau sėkmingai įgyvendinta „Saulėtekio slėnio" vizijos dalis. Šiandien švenčiame dar vieną pergalę - pradedame stambiausio Lietuvos mokslo centro - Nacionalinio fizinių ir technologijos mokslų centro - statybą. Mūsų mokslininkai nusipelnė turėti tokią mokslo infrastruktūrą, kad galėtų žengti koja kojon su pasauliniais mokslo centrais.
 

Gerbiamieji Lietuvos žmonės, savivaldybių darbuotojai ir tarybų nariai, pilietinė branda valstybėje prasideda nuo stiprios savivaldos. Savivaldos, kurioje stiprūs ir svarbūs jaučiasi visi savivaldybės gyventojai, o ne valdžia. Todėl sveikindama Lietuvos žmones Vietos savivaldos dienos proga, raginu jaustis savo valstybės šeimininkais. Būkite aktyvūs ne tik rinkdami, bet ir prižiūrėdami savo išrinktuosius.

 
image
Jūsų Karališkoji Prakilnybe Prince Frederikai, Gerbiami svečiai, Ponios ir ponai, daugiau negu prieš du dešimtmečius Danija buvo viena pirmųjų pripažinusi atkurtą Lietuvos nepriklausomybę. Nuo pat pradžių jautėme Danijos dėmesį ir paramą - ne tik politikų, bet visų danų. Jūs buvote ir esate mums atviri, draugiški bei artimi. Priešingame Baltijos jūros krante, panašūs savo šalies dydžiu ir gyventojų skaičiumi. Mums atrodė, kad išsiveržę į laisvę, tuoj galėsime pasiekti ir panašią gerovę.
 
image
Labas rytas, gerbiami ponai ir ponios, malonu Jus matyti Vilniuje. Jūs - mokslo ir verslo atstovai - atvykote iš daugiau nei 30 šalių, kad drauge galėtumėte aptarti Europos inžinerinės pramonės ateities perspektyvas. Lietuva yra nedidelė, tačiau tai viena iš nedaugelio ES valstybių narių, kurioje inžinerinė pramonė sukuria daugiau nei 20 procentų šalies BVP. Sertifikuota Lietuvos lazerių ir jų komponentų gamintojų produkcija užima beveik 10 procentų pasaulinės mokslui skirtų lazerių rinkos ir net 80 procentų specializuotos pasaulinės femtosekundinių parametrinių šviesos stiprintuvų rinkos. Esame penkta pagal dydį koncerno IKEA tiekėja.
 
image
Gerbiamieji, šie metai mums visiems buvo ypač sėkmingi -iškovojote daugybę medalių ir dovanojote skambias pergales Lietuvai. Rekordinis aukso, sidabro ir bronzos medalių skaičius nėra tik statistinis įrašas mūsų sporto istorijoje. Kartu tai ir didžiulis Jūsų indėlis į sporto populiarinimą. Labai džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių sėda ant dviračio, bėga maratone, žaidžia tenisą, plaukia ar renkasi kitą aktyvaus laisvalaikio formą.
 
image
Mielieji, šiandien yra svarbi ir džiugi diena šios mokyklos ir viso Marijampolio kaimo bendruomenei. Kartu tai prasminga akimirka visos Lietuvos kultūrai, mūsų kalbai ir mūsų istorijai. Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse Jūsų mokyklai suteikiamas ypatingos asmenybės - nepriklausomos Lietuvos švietimo sistemos kūrėjos, Tautinės mokyklos idėjos autorės Meilės Lukšienės - vardas. Ir aš labai džiaugiuosi, kad šiuo vardu pavadinama būtent Jūsų mokykla - pirmoji lietuviška vidurinė mokykla Pietryčių Lietuvoje, pavasarį išleisianti penkiasdešimt penktąją abiturientų kartą.
 
image
Mieli svečiai ir visi šventės dalyviai, šalių draugystė prasideda nuo žmonių draugystės. Mus, lietuvius ir ukrainiečius, sieja ne tik bendra istorija, vertybės, bet ir požiūris į ateitį. Labai džiaugiuosi čia matydama tiek daug jaunų žmonių, kurie šia draugystės dvasia kurs mūsų bendrą rytojų. Jūs esate puikus mūsų ryšių įrodymas ‒ juos simbolizuoja ši nuostabi didžiulė Lietuvos ir Ukrainos spalvų vėliava.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 31 32 33 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-07-25 16:00

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės vyr. patarėjos teisės klausimais Rasos Svetikaitės komentaras dėl Konkurencijos įstatymo veto
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64394925

Šiandien apsilankė: 12444

Dabar naršo: 848

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.