EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

image
Gerbiami konferencijos dalyviai, sveiki atvykę į Vilnių! Mokslo vaidmuo suvokiant pasaulį, kuriame gyvename, yra svarbus. Mokslininkai labai prisideda prie ekonominio ir kultūrinio šalių vystymosi ir jų gerovės. Ilgus šimtmečius moterys ir mokslas buvo nesuderinamos priešingybės. Akademinis pasaulis tvirtai laikėsi įsitikinimo, kad mokslo keliu pajėgūs žengti tik vyrai. Iš pirmo žvilgsnio galėtų atrodyti, kad šiandien nelygybės problema jau išspręsta. Tačiau profesiniai lyčių stereotipai, korupcinės karjeros galimybės - vis dar gajūs dalykai. Faktai atskleidžia realų moterų įsitraukimą į mokslo sritis ir jų galimybes siekti akademinės karjeros.
 
Gerbiami konferencijos dalyviai, sveikinu Jus visus Tarptautinės neįgaliųjų dienos išvakarėse susirinkus Vilniuje - šį pusmetį Europos Sąjungai pirmininkaujančios Lietuvos sostinėje. Jūs atstovaujate žmonėms, turintiems negalią - 80-čiai milijonų Europos gyventojų, trokštančių būti visaverčiais ir visateisiais savo valstybių piliečiais.
 
Gerbiamieji konferencijos dalyviai, nėra lietuvio, kuris neturėtų ryšio su kaimu. Jei patys negyvenome kaime, tai tikrai turime ten giminių, artimųjų ar bičiulių. Juk mūsų tėvų ar senelių gimtinė buvo kuris nors Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ar Žemaitijos kaimas. Kaimas - tai lietuvybės šaknys, ant kurių iškilo Lietuva. Šiandien noriu nuoširdžiai pasidžiaugti ir padėkoti už Jūsų liudijimą, kad kaime galima gyventi, dirbti ir būti laimingam.
 
Gerbiamasis Generalini Sekretoriau, Gerbiamieji ambasadoriai, džiaugiuosi turėdama garbės šiandien kreiptis į Jus. Jau daugiau kaip dešimt metų Lietuva siekia tapti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare - tai strateginis mūsų šalies tikslas. Gegužės mėnesį priimtas EBPO Tarybos sprendimas pakviesti Lietuvą pradėti derybas dėl narystės yra ne tik teigiamas mūsų pastangų įvertinimas, bet ir padrąsinimas bei paskata nuveikti dar daugiau.
 
image
Gerbiamasis Prezidente, dėkoju Jums už kvietimą. Nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus susirinkusiuosius 95-ųjų Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinių proga. Tie metai ypač svarbūs ir savo valstybingumą atkūrusiai Lietuvai. Dvi modernios valstybės pradėjo savarankiškus savo kelius. Tie keliai susikirto ir išsiskyrė, bet štai jau daugiau nei du dešimtmečius einame greta koja kojon.
 
image
Ponios ir ponai, sveiki atvykę į Vilnių, į ketvirtąjį metinį ES Baltijos jūros regiono strategijos forumą. Tai vienas svarbiausių Lietuvos pirmojo pirmininkavimo ES Tarybai renginių. ES Baltijos jūros regiono strategija - naujas tarpvalstybinio bendradarbiavimo tiek Baltijos jūros regione, tiek visoje Europos Sąjungoje etapas.
 
image
Mieli bibliotekininkai, mieli rokiškiečiai ir šio susitikimo svečiai, labai džiaugiuosi, kad šiandien mus sutelkia knyga ir mes susitinkame Rokiškyje. Rokiškio rajone esanti Antanašės biblioteka yra puikus pavyzdys visai Lietuvai. Kaip prasminga ir sutelkianti iniciatyva. Kaip didžiulė vietos žmonių pastanga turėti ne tik jaukią knygų erdvę, bet ir svarbų kultūros židinį - bendruomenės namus.
 
image
Labas rytas, Ponios ir ponai, sveiki atvykę į Vilnių. Ačiū, kad dalyvaujate asmeniškai, ne tik virtualiai. Sveikinu ir tuos, kurie stebi konferenciją internete. Leiskite pradėti žodžiais, kad labai džiaugiamės surengę „ICT 2013" konferenciją čia, Vilniuje, nes „skaitmeninis" reiškia jaunas, ambicingas ir inovatyvus. Tikiuosi, kad konferencija taps stipria paskata mūsų jauniesiems verslininkams ir mokslininkams. Lietuva jau yra tarp lyderių skaitmeninės ekonomikos plėtojimo prasme.
 
image
Gerbiami svečiai, malonu Jus visus matyti Vilniuje. Jūsų diskusijas itin susidomėję seka Lietuvos žmonės ir visi Europos Sąjungos piliečiai. Mūsų verslo įmonėms reikalinga energija už protingą kainą. Racionalus energijos vartojimas gali taupyti lėšas ir taip prisidėti prie mūsų ekonomikos atsigavimo. Daugelis europiečių jau prisideda prie efektyvaus energijos vartojimo renovuodami savo namus ir investuodami į atsinaujinančius energijos šaltinius.
 
image
Gerbiami kolegos, leiskite šiltai pasveikinti Jus Lietuvoje, dešimtmečių patirtį branduolinės energetikos srityje turinčioje Baltijos šalyje. Šalyje, kurios žmonės, viena vertus, saugiai gyveno turėdami Ignalinos atominę elektrinę, o, antra vertus, patyrė pražūtingas Černobylio avarijos pasekmes. Iš Singapūro perėmusi naudingą diskusijų apie saugią branduolinę energiją iniciatyvą, Lietuva nori prisidėti prie debatų teigdama, kad branduolinė energija gali būti labai efektyviu ir aplinkai nekenksmingu energijos šaltiniu.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 32 33 34 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-11-20 13:24

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

09:00 Prezidentė atidarys Šaulių sąjungos organizuojamą konferenciją „Pilietinė gynyba hibridiniame kare“ (Viešbutis „Best Western Vilnius“, Konstitucijos pr. 14)

12:00 Prezidentė susitiks su naujuoju NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu (Pašlapių g. 7, Karmėlava)

13:00 Prezidentės ir NATO Generalinio Sekretoriaus Jenso Stoltenbergo spaudos konferencija (Pašlapių g. 7, Karmėlava)


 
Prezidentė atidarė Švedijos verslo apdovanojimų ceremoniją

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67965385

Šiandien apsilankė: 6439

Dabar naršo: 727

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.