EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Gerbiamieji konferencijos dalyviai, nėra lietuvio, kuris neturėtų ryšio su kaimu. Jei patys negyvenome kaime, tai tikrai turime ten giminių, artimųjų ar bičiulių. Juk mūsų tėvų ar senelių gimtinė buvo kuris nors Aukštaitijos, Dzūkijos, Suvalkijos ar Žemaitijos kaimas. Kaimas - tai lietuvybės šaknys, ant kurių iškilo Lietuva. Šiandien noriu nuoširdžiai pasidžiaugti ir padėkoti už Jūsų liudijimą, kad kaime galima gyventi, dirbti ir būti laimingam.
 
Gerbiamasis Generalini Sekretoriau, Gerbiamieji ambasadoriai, džiaugiuosi turėdama garbės šiandien kreiptis į Jus. Jau daugiau kaip dešimt metų Lietuva siekia tapti Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare - tai strateginis mūsų šalies tikslas. Gegužės mėnesį priimtas EBPO Tarybos sprendimas pakviesti Lietuvą pradėti derybas dėl narystės yra ne tik teigiamas mūsų pastangų įvertinimas, bet ir padrąsinimas bei paskata nuveikti dar daugiau.
 
image
Gerbiamasis Prezidente, dėkoju Jums už kvietimą. Nuoširdžiai sveikinu Jus ir visus susirinkusiuosius 95-ųjų Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metinių proga. Tie metai ypač svarbūs ir savo valstybingumą atkūrusiai Lietuvai. Dvi modernios valstybės pradėjo savarankiškus savo kelius. Tie keliai susikirto ir išsiskyrė, bet štai jau daugiau nei du dešimtmečius einame greta koja kojon.
 
image
Ponios ir ponai, sveiki atvykę į Vilnių, į ketvirtąjį metinį ES Baltijos jūros regiono strategijos forumą. Tai vienas svarbiausių Lietuvos pirmojo pirmininkavimo ES Tarybai renginių. ES Baltijos jūros regiono strategija - naujas tarpvalstybinio bendradarbiavimo tiek Baltijos jūros regione, tiek visoje Europos Sąjungoje etapas.
 
image
Mieli bibliotekininkai, mieli rokiškiečiai ir šio susitikimo svečiai, labai džiaugiuosi, kad šiandien mus sutelkia knyga ir mes susitinkame Rokiškyje. Rokiškio rajone esanti Antanašės biblioteka yra puikus pavyzdys visai Lietuvai. Kaip prasminga ir sutelkianti iniciatyva. Kaip didžiulė vietos žmonių pastanga turėti ne tik jaukią knygų erdvę, bet ir svarbų kultūros židinį - bendruomenės namus.
 
image
Labas rytas, Ponios ir ponai, sveiki atvykę į Vilnių. Ačiū, kad dalyvaujate asmeniškai, ne tik virtualiai. Sveikinu ir tuos, kurie stebi konferenciją internete. Leiskite pradėti žodžiais, kad labai džiaugiamės surengę „ICT 2013" konferenciją čia, Vilniuje, nes „skaitmeninis" reiškia jaunas, ambicingas ir inovatyvus. Tikiuosi, kad konferencija taps stipria paskata mūsų jauniesiems verslininkams ir mokslininkams. Lietuva jau yra tarp lyderių skaitmeninės ekonomikos plėtojimo prasme.
 
image
Gerbiami svečiai, malonu Jus visus matyti Vilniuje. Jūsų diskusijas itin susidomėję seka Lietuvos žmonės ir visi Europos Sąjungos piliečiai. Mūsų verslo įmonėms reikalinga energija už protingą kainą. Racionalus energijos vartojimas gali taupyti lėšas ir taip prisidėti prie mūsų ekonomikos atsigavimo. Daugelis europiečių jau prisideda prie efektyvaus energijos vartojimo renovuodami savo namus ir investuodami į atsinaujinančius energijos šaltinius.
 
image
Gerbiami kolegos, leiskite šiltai pasveikinti Jus Lietuvoje, dešimtmečių patirtį branduolinės energetikos srityje turinčioje Baltijos šalyje. Šalyje, kurios žmonės, viena vertus, saugiai gyveno turėdami Ignalinos atominę elektrinę, o, antra vertus, patyrė pražūtingas Černobylio avarijos pasekmes. Iš Singapūro perėmusi naudingą diskusijų apie saugią branduolinę energiją iniciatyvą, Lietuva nori prisidėti prie debatų teigdama, kad branduolinė energija gali būti labai efektyviu ir aplinkai nekenksmingu energijos šaltiniu.
 
Gerbiami Konstitucijos egzamino rengėjai ir dalyviai, septintus metus rengiamas Konstitucijos egzaminas tapo svarbia ir prasminga tradicija. Tai yra pilietiškumo pavyzdys, ugdantis pagarbą žmogui ir valstybei, mokantis mus sąmoningumo ir atsakomybės. Kartu Konstitucijos egzaminas - tai ir patriotiškumo, pilietinės brandos išraiška, nes jame dalyvauja žmonės, norintys žinoti savo teises ir pareigas, neabejingi tiesai, teisingumui ir savo valstybės likimui.
 
image
Gerbiami Lietuvos sėkmės kūrėjai, jau devintąjį kartą „Verslo žinios" surenka draugėn šviesiausius Lietuvos verslo protus, ieškodamos ekonomikos sėkmės rakto. Ši konferencija yra galimybė aptarti dabartinę situaciją ir nubrėžti ateities gaires. Nuo Jūsų sprendimų priklauso visos Lietuvos pažanga.Turime kuo pasidžiaugti. Lietuvoje plečiasi skaidrus ir socialiai atsakingas verslas. Tai svarbūs veiksniai, kad Lietuvoje būtų daugiau geras sąlygas turinčių darbuotojų, atsakingų darbdavių, būtų daugiau investuojama, didėtų našumas.
 
Atgal| 1 2 3 ... 5 6 7 8 9 ... 32 33 34 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-10-14 11:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvauja Europos Vadovų Tarybos susitikime Briuselyje
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67120140

Šiandien apsilankė: 7776

Dabar naršo: 806

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.