EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Mieli palangiškiai ir miesto svečiai, šiandien Palangoje - beveik visa Lietuva. Jau vienuoliktą kartą stintų ir žuvienės kvapas vilioja žmones iš tolimiausių kampelių. Net ir žiema nebaisi, kai ji kvepia stintomis. Kasmet augantis svečių būrys rodo, kad palangiškiai moka puoselėti senas pajūrio krašto tradicijas ir kurti naujas. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Palanga, vienas brangiausių Lietuvos perlų, kasmet vis gražėja. Jūsų miesto pokyčiai, kuriuos pamatėme per pastaruosius metus, yra įspūdingi.
 
Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, ceremonijos svečiai, kartą per metus valstybė įvertina ryškiausius savo kūrėjus, skirdama jiems svarbiausią mūsų šalyje kultūros ir meno apdovanojimą - Nacionalinę kultūros ir meno premiją. Kūrybiniame kelyje pripažinimo jau esate sulaukę - Jūsų sukurtais kūriniais, nufilmuotomis juostomis ir puikiais vaidmenimis žavisi daugybė Lietuvos žmonių. Nacionalinė premija įprasmina tai, kad šiandien Jūsų kūrybos klausosi, žiūri ar skaito visa Tauta.
 
Gerbiamieji, Vasario šešioliktosios proga Lietuva vėl pagerbia savo Nepriklausomybės kūrėjus. Gėlės, kurias padėsite ant signatarų kapų, tai mūsų padėka, kad šiandien patys esame atsakingi už savo valstybės likimą. Tūkstantis devyni šimtai aštuonioliktų metų vasario šešioliktąją dvidešimt Lietuvos vyrų tvirtai padėjo svarbiausią savo gyvenime parašą.
 
image
Mieli abiturientai, tėveliai, parodos rengėjai ir lankytojai, sveiki susirinkę į tris dienas truksiančią kelionę po žinių, mokslo ir išsilavinimo pasaulį. Žinių ir išsilavinimo paroda „Studijos 2014" - puiki galimybė jauniems žmonėms susipažinti su studijomis Lietuvoje ir užsienyje. Pamatyti, kokios studijų programos yra perspektyviausios, kokios profesijos užtikrintų ateitį darbo rinkoje, gyvenimo sėkmę.
 
Gerbiami sportininkai ir treneriai, į Žiemos olimpines žaidynes Sočyje išlydime Jus tikėdami, kad visą savo širdį ir jėgas atiduosite kovai už Lietuvos garbę. Kuo aukščiau iškelkite mūsų trispalvę ir ryžtingai priimkite olimpiados iššūkius. Lauksime Jūsų pasirodymų, kartu jaudinsimės ir linkėsime Jums didžiausios sėkmės.
 
image
Gerbiami Lietuvos verslo lyderiai, jau dešimt metų vykstantys „Gazelės" apdovanojimai buria pažangią smulkiojo ir vidutinio verslo bendruomenę. Jos nariai nuolat mokosi, ieško laiminčių sprendimų ir tampa Lietuvos verslo šviesuliais. Jūs įnešate gyvybės savo regionams, įdarbindami žmones, tvarkydami aplinką, mokėdami mokesčius, remdami visuomenines iniciatyvas.
 
Gerbiamieji, herojiškumas - tai lemtingais momentais parodyta stiprybė, rūpinimasis artimu ir drąsa. Jis glūdi kiekviename iš mūsų, tačiau prabunda tik nuolat ugdomas ir skatinamas. Didvyriais tampa tie, kurie jaučia atsakomybę už save ir savo šalį. Kiekvienas, nors kiek neabejingas esančiajam šalia, pakeičia ne vieno žmogaus likimą. Kiekvienas geras Jūsų poelgis keičia visą Lietuvą.
 
image

Ponas Europos Parlamento Pirmininke, Europos Parlamento nariai, leiskite pradėti keliais žodžiais lietuvių kalba. Man labai malonu kartu su Jumis įvertinti Lietuvos pirmininkavimo rezultatus. Didžiuojuosi, kad mūsų maža, jaunos demokratijos šalis, neseniai atkūrusi savo valstybingumą, įrodė, kad ji gali atlikti ES pirmininkavimo užduotis taip pat gerai, kaip ir bet kuri valstybė narė, nesvarbu - didelė ar maža. Lietuva įveikė šį išbandymą. Atlikome visus darbus, kuriuos turėjome atlikti, ir net nuveikėme daugiau, nei buvo tikėtasi. Po šešių Lietuvos pirmininkavimo mėnesių turime stipresnę, patikimesnę ir labiau savimi pasitikinčią Europos Sąjungą.

 

Gerbiamieji, mokslininkai, verslininkai, kultūros atstovai ir svečiai, džiaugiuosi, kad Globalios Lietuvos apdovanojimai tampa gražia ir prasminga tradicija. Antrą kartą drauge suburtos tokios gausios pasaulio lietuvių pajėgos. Tai padaryti paskatino būtinybė sutelkti mūsų jėgas, realiau pamatyti, kaip Lietuva pasirengusi ir gali atsakyti į globalaus pasaulio iššūkius.

 
Gerbiami teisėjai, jų artimieji ir svečiai, šiandien Lietuvai ir visiems mums neeilinė diena. Teismams minint 95 - ąjį veiklos jubiliejų, artėjant gražiausioms metų šventėms, pirmą kartą istorijoje šioje salėje prisiekė net 17 naujų teisėjų. Jauni, turtingi žinių, įvairią teisinio darbo patirtį turintys žmonės šiandien tapo kitų likimus spręsiančiais Lietuvos teisėjais.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 32 33 34 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-11-21 09:17

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su naujuoju NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68000617

Šiandien apsilankė: 13695

Dabar naršo: 1711

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.