EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Kalbos

Mielieji, prasminga ir simboliška, kad prie Vinco Kudirkos paminklo susitinkame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse. Kartu su Jumis pradedame švęsti Laisvės šventę ir būtent iš Jūsų miesto ši šventė rytoj pasklis ir po visą Lietuvą. Susirinkę čia pagerbiame ne tik mūsų himno autorių, bet ir ypatingą, amžinai laisvą asmenybę, savo tautai padėjusią suprasti, kiek daug reiškia vienybė, pilietiškumas ir atsidavimas Tėvynei.
 
image
Gerbiamieji, Lietuvos lazerių bendruomenei šiandien šventė. Atveria duris kompleksinių galimybių lazerių gamybos centras. Naujajame centre pradėjus veikti visoms lazerių gamybos grandims bus sukurta sinergija tarp lazerių mokslo ir verslo. Ryžtas investuoti į „Šviesos konversijos" ateitį ir siekis padaryti lazerininkų darbo sąlygas dar konkurencingesnes liudija išmintingą ir toliaregišką požiūrį į verslą, kuris leidžia „Šviesos konversijai" lyderiauti jau 20 metų.
 
Gerbiami laureatai ir jų pedagogai, Jūsų laimėjimai tarptautiniuose muzikos konkursuose - reikšminga visos mūsų kultūros pergalė. Jūsų pasiekimai įrodo, kad talento neriboja jokios sienos. Nuolatinis darbas, atkaklumas ir pasitikėjimas savimi yra vertinamas visur. Todėl esate ir toliau būsite pastebimi, jeigu branginsite savo gabumus ir nesustosite tobulėti.
 
image
Gerbiamieji vadovai, Lietuvos sėkmės istoriją kuria aktyvūs, atsakingi ir atkakliai siekiantys tikslo žmonės. Šiandien mes pagerbiame vadovus, kurių įžvalga, gebėjimas dirbti greitai ir kokybiškai padeda kelti įmonės vertę ir kurti šalies gerovę. Geras vadovas kuria ilgalaikę sėkmę. Toks lyderis daugeliui neįmanomą idėją paverčia konkurencinga preke ir geba pasiūlyti sąžiningą kainą. Taip kartu su juo laimi ir vartotojai.
 
image
Gerbiamieji, šiandien žengiame dar vieną esminį žingsnį link Lietuvos energetinės nepriklausomybės. Išlydime į kelią Lietuvos suskystintų gamtinių dujų laivą-saugyklą, kuriam netrukus bus suteiktas simbolinę reikšmę turintis vardas. Lietuvos siekis turėti daugiau nei vieną dujų tiekimo alternatyvą šiandien tampa realybe. Tikiuosi, kad ši sėkmė paskatins Lietuvą tęsti diversifikuotos, konkurencingos ir aplinką tausojančios energijos galimybių paieškas.
 
image
Brangūs Lietuvos žmonės, sveikinu Jus visus, atviromis širdimis pasitinkančius Valstybės atkūrimo dieną. Šiandien Lietuvą sveikina jos Tauta. Didžiuodamasi ir linkėdama gero. Svarbiausia ir prasmingiausia dovana Valstybei - jos piliečių santaika, bendrystės jausmas, noras gyventi ir dirbti vardan savo šalies ateities.
 
Gerbiamieji, kasmet Vasario šešioliktąją įteikiame Valstybės apdovanojimus tiems, kurių pasiaukojimas, darbai ir kūryba stiprina šalį. Tai žmonės, supratę, kad mūsų tautos siekis - stipri, išdidi ir vieninga Lietuva. Tokią ją nešiojamės širdyse. Tokią galime ir privalome kurti kiekvienas pagal savo išgales. Tėvynės gynėjai, jos gerovės ir kultūros kūrėjai yra švyturiai, kurie primena mums, kad kiekvienas esame atsakingas už Lietuvą, kad ir kas būtume, kad ir kur gyventume.
 
Mieli palangiškiai ir miesto svečiai, šiandien Palangoje - beveik visa Lietuva. Jau vienuoliktą kartą stintų ir žuvienės kvapas vilioja žmones iš tolimiausių kampelių. Net ir žiema nebaisi, kai ji kvepia stintomis. Kasmet augantis svečių būrys rodo, kad palangiškiai moka puoselėti senas pajūrio krašto tradicijas ir kurti naujas. Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad Palanga, vienas brangiausių Lietuvos perlų, kasmet vis gražėja. Jūsų miesto pokyčiai, kuriuos pamatėme per pastaruosius metus, yra įspūdingi.
 
Gerbiami Nacionalinės premijos laureatai, ceremonijos svečiai, kartą per metus valstybė įvertina ryškiausius savo kūrėjus, skirdama jiems svarbiausią mūsų šalyje kultūros ir meno apdovanojimą - Nacionalinę kultūros ir meno premiją. Kūrybiniame kelyje pripažinimo jau esate sulaukę - Jūsų sukurtais kūriniais, nufilmuotomis juostomis ir puikiais vaidmenimis žavisi daugybė Lietuvos žmonių. Nacionalinė premija įprasmina tai, kad šiandien Jūsų kūrybos klausosi, žiūri ar skaito visa Tauta.
 
Gerbiamieji, Vasario šešioliktosios proga Lietuva vėl pagerbia savo Nepriklausomybės kūrėjus. Gėlės, kurias padėsite ant signatarų kapų, tai mūsų padėka, kad šiandien patys esame atsakingi už savo valstybės likimą. Tūkstantis devyni šimtai aštuonioliktų metų vasario šešioliktąją dvidešimt Lietuvos vyrų tvirtai padėjo svarbiausią savo gyvenime parašą.
 
Atgal| 1 2 3 4 5 6 7 ... 32 33 34 |Pirmyn
Informacija atnaujinta: 2014-10-14 11:47

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė dalyvauja Europos Vadovų Tarybos susitikime Briuselyje
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67134538

Šiandien apsilankė: 22174

Dabar naršo: 664

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.