EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

Renginiai Prezidento rūmuose

image
Prezidentūros kiemo vartai ir vėl atviri renginiams bei vilniečiams ir miesto svečiams. Sekmadienį, rugsėjo 15d., 15val., vyks atviras jaunųjų Lietuvos atlikėjų koncertas „Pagauk savo aitvarą". Nemokamą renginį vilniečiams ir miesto svečiams organizuoja Lietuvos atlikėjus ir muzikos leidėjus vienijanti asociacija AGATA. Lietuvos Respublikos Prezidentūra pradeda jau penktąjį atvirų erdvių sezoną.
 
image
Vilniečiams ir miesto svečiams, norintiems apžiūrėti Prezidento rūmus ir susipažinti su Prezidento institucijos veikla, ir toliau nuolat rengiamos nemokamos ekskursijos. Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai proga ekskursijos Prezidento rūmuose vyksta ir anglų kalba. Ekskursijos organizuojamos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Be to, nuo penktadienio, rugpjūčio 9 d., iki rugpjūčio 23 d. Prezidento rūmuose bus galima apžiūrėti ir Suskystintų gamtinių dujų (SGD) laivo-saugyklos modelį, kuris leis įsivaizduoti, kaip iš tiesų atrodo SGD terminalas.
 
image

Į kultūros ir meno festivalį „Kultūros naktis" įsijungusi Prezidentūra vakar miesto svečius bei vilniečius kvietė apsilankyti spektaklyje. Prezidentūros kieme buvo rodomas Tbilisio Vaso Abašidzės muzikos ir dramos teatro choreografinis spektaklis „Karmen".

 
image

Jau antrus metus iš eilės į kultūros ir meno festivalį „Kultūros naktis" įsijungianti Prezidentūra šiandien vėl atkelia kiemo vartus ir miesto svečius bei vilniečius kviečia apsilankyti spektaklyje. Naktį iš liepos 5 į 6 dieną, 23.00 ir 01.00 val., Prezidentūros kieme bus rodomas Tbilisio Vaso Abašidzės muzikos ir dramos teatro choreografinis spektaklis „Karmen".

 
image

Nuo šiandien Prezidentūra vėl kviečia visus vilniečius ir miesto svečius apsilankyti naujojo sezono atvirų erdvių renginiuose. Pirmą kartą Prezidentūros kiemo vartai buvo atverti ir Gatvės muzikos šventei. Čia koncertavo Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai. Skambėjo tik a cappella atliekami lietuvių liaudies, klasikinės muzikos ir džiazo kūriniai.

 
image

Kaip ir kasmet, Prezidentūra visus vilniečius ir miesto svečius kviečia apsilankyti naujojo sezono atvirų erdvių renginiuose. Šiemet pirmą kartą Prezidentūros kiemo vartai atveriami Gatvės muzikos šventei. Šeštadienį, gegužės 18 d., nuo 13 val. čia koncertuos Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai. Skambės tik a cappella atliekami lietuvių liaudies, klasikinės muzikos ir džiazo kūriniai.

 
image
Tęsiant Atvirų erdvių renginius, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Prezidentūroje įvyko valstybinio choro „Vilnius" koncertas.
 
image

Prezidentūroje vaikus ir jų tėvelius į popietę pakvietė meilę knygai ir skaitymui skatinanti nuotaikinga, dinamiška ir interaktyvi skaitymo balsu ir muzikos pamoka ikimokyklinio amžiaus vaikams, pradinukams ir vaikučių tėveliams „Pasakų traukinys".

 
image

Prezidentūros vidiniame kieme vyko nevyriausybinių organizacijų ir bendruomenių labdaros projektų mugė ir koncertas. Mugės dalyvius ir svečius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Prieš Kalėdas stengiamės padėti šalia esančiam, stokojančiam pagalbos. Nevyriausybinės organizacijos dirba, aukoja savo laiką, finansinius resursus ir dalinasi gerumu visus metus. Dėkoju joms. O mums visiems linkiu nepamiršti, kad gerumo, atjautos niekada nėra per daug. Matykime šalia esantį žmogų, išgirskime ir supraskime jį. Kviečiu visus dalintis šiuo gražiu Kalėdų laukimo laikotarpiu. Pabandykime sukurti mažus ar didelius stebuklus visiems, kam jų reikia", - sakė šalies vadovė.

 
image

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms Prezidentūroje šiandien buvo atidarytos Kalėdinės dirbtuvės. Tautodailininkų padedami vilniečiai ir miesto svečiai patys kūrė savo šiaudinius Kalėdų eglutės papuošalus. Kūrybinės popietės metu tautodailininkės Marija Liugienė ir Danutė Norvaišienė taip pat pasakojo apie Advento laikotarpio tradicijas ir papročius.

 
Informacija atnaujinta: 2014-06-30 14:13

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:30 Prezidentė priims Airijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00 Prezidentė priims Saudo Arabijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

15:00 Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Rumunijoje Arvydui Pociui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

16:30 Prezidentė susitiks su Tarptautinės darbo organizacijos generaliniu direktoriumi Guy Ryder (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentės susitikimas su šalies universitetų rektoriais vyr. patarėjos Rūtos Kačkutės komentaras žiniasklaidai
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 65926240

Šiandien apsilankė: 11676

Dabar naršo: 874

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.