EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naujuoju NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu. Su prieš mėnesį savo pareigas pradėjusiu eiti Aljanso vadovu Prezidentė aplankė Karmėlavoje veikiantį Oro erdvės kontrolės centrą, kurio viena pagrindinių užduočių koordinuoti NATO oro policijos misiją, susitiko su Lietuvos ir sąjungininkių kariais, išklausė pranešimą apie saugumo padėtį regione.

SGD TERMINALAS

 

Pranešimai spaudai

2014-11-22  Prezidentė dalyvaus Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, lapkričio 24 d., su darbo vizitu vyksta į Ukrainą, kur susitiks su Ukrainos vadovu Petro Porošenka ir dalyvaus septintajame Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje.
null
2014-11-21  Lietuvos šauliai – pilietiškumo ir patriotiškumo pavyzdys
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos šaulių sąjungos organizuojamos konferencijos „Pilietinė gynyba hibridiniame kare" dalyvius ir svečius. „Kiekvienas Lietuvos žmogus gali prisidėti prie šalies gynybos. Tačiau labai svarbu pasirengti gintis nuo informacinių atakų, kibernetinių išpuolių, diplomatinių provokacijų ar ardomosios pogrindinės veiklos. Privalome atpažinti, atskleisti ir neutralizuoti bet kokią priešišką iniciatyvą pačioje jos pradžioje", - sakė Prezidentė.
null
2014-11-20  Prezidentūros atvirose erdvėse – jaunųjų Lietuvos literatų skaitymai
img
Tęsiant atvirų erdvių sezono renginius bei prisijungiant prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos" Prezidentūros Kolonų salėje vyko poezijos skaitymai „Poetinės Kalėdos Prezidentūroje".
null
2014-11-20  Į Lietuvą atvyksta naujasis NATO Generalinis Sekretorius
img
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu šiandien į Lietuvą pirmojo vizito atvyksta prieš mėnesį pareigas pradėjęs eiti NATO Generalinis Sekretorius Jensas Stoltenbergas.
null

Kalbos

2014-11-21  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos šaulių sąjungos konferencijoje „Pilietinė gynyba hibridiniame kare“
Gerbiamieji Lietuvos šauliai, garbūs konferencijos svečiai, sveikinu visus šios konferencijos dalyvius, kuriems rūpi Lietuvos saugumas. Kare Ukrainoje, kaip ir kiekviename kitame kare, žūsta žmonės ir griaunami gyvenimai. Jis kitoks tik tuo, kad yra slapstomas, iki šiol neigiamas ir bandomas maskuoti propaganda. Tokį karą renkasi tie, kurie bijo kovos lauke iškelti savo vėliavą. Tie, kuriems gėda nusiimti kaukes. Kurie savo kėslams pagrįsti neturi jokių argumentų. Mes žinome, kaip į tai reikia atsakyti: solidarumu, greičiu ir skaidrumu.
null
2014-10-28  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Konstitucijos egzamino nugalėtojų pagerbimo ceremonijoje
Gerbiamieji Lietuvos Konstitucijos žinovai, mieli ceremonijos dalyviai, Lietuvoje įsitvirtinusi Konstitucijos egzamino tradicija -įrodymas, kad domimės Konstitucija, gerbiame joje įtvirtintas vertybes ir esame pasiryžę jas ginti. Konstitucijos egzaminas - tai pilietiškumo egzaminas.Dalyvaudami jame, vis daugiau žmonių siekia suprasti savo teises ir pareigas bei parodo pasiryžimą puoselėti Lietuvos nepriklausomybę ir demokratiją.
null
2014-10-27  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų terminalo atidarymo ceremonijoje
img
Gerbiamieji, Lietuva, 25-aisiais metais po nepriklausomybės paskelbimo, gali vėl didžiuotis savo ryžtu, drąsa ir politine valia. Lietuva - pirmoji Baltijos šalyse - pastatė suskystintųjų gamtinių dujų terminalą. Tai - strateginis energetinis projektas, kuris nulems mūsų ateitį. Kartu tai ir mūsų valstybės laimėjimas. Lietuva viena, savarankiškai statė terminalą. Projektui įgyvendinti mums prireikė tik pusketvirtų metų. Tapome energetiškai saugia valstybe.
null
2014-10-14  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione
img
Gerbiami kariai, Lietuvos saugotojai ir gynėjai, visi kartu mokomės iš istorijos ir dabarties. Keičiantis geopolitinei situacijai mūsų regione, negalime išlikti abejingi ir privalome reaguoti. Dar nepasibaigę mūšiai Ukrainoje rodo, kad kiekvienai valstybei būtini greiti ir tikslūs sprendimai. Lietuvai reikia tokios kariuomenės, kuri pati galėtų reaguoti į bet kokius išorinius bandymus pažeisti mūsų suverenitetą ir valstybės sienas.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su naujuoju NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68006540

Šiandien apsilankė: 19618

Dabar naršo: 553

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.