EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kijeve susitiko su Ukrainos Ministru Pirmininku Arsenijumi Jaceniuku, su kuriuo aptarė Ukrainos pažangą įgyvendinant svarbias reformas. Pasak Prezidentės, Ukrainos žmonėms šiuo metu yra ypač svarbi vienybė. Reformų įgyvendinimas Ukrainoje reikalauja didelio visų valdžios šakų susitelkimo ir visuomenės solidarumo. Reformas būtina įgyvendinti nedelsiant ir kokybiškai.

SGD TERMINALAS

 

Pranešimai spaudai

2014-11-24  Lietuvos interesas – stipri ir demokratiška Ukraina
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kijeve susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Šalių vadovai pirmininkavo septintajam Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdžiui, kuriame aptartos konkrečios priemonės, kuriomis Lietuva galėtų padėti šiai šaliai įgyvendinti būtinas reformas ir užtikrinti savo ir viso regiono saugumą.
null
2014-11-23  Prezidentė pasveikino karius Lietuvos kariuomenės dienos proga
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Katedros aikštėje dalyvavo Lietuvos kariuomenės dienos minėjime ir stebėjo iškilmingą Lietuvos karių rikiuotę, skirtą 96-osioms kariuomenės atkūrimo metinėms.
null
2014-11-21  NATO – Lietuvos saugumo garantas
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naujuoju NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu. Su prieš mėnesį savo pareigas pradėjusiu eiti Aljanso vadovu Prezidentė aplankė Karmėlavoje veikiantį Oro erdvės kontrolės centrą, kurio viena pagrindinių užduočių koordinuoti NATO oro policijos misiją, susitiko su Lietuvos ir sąjungininkių kariais, išklausė pranešimą apie saugumo padėtį regione.
null
2014-11-21  Lietuvos šauliai – pilietiškumo ir patriotiškumo pavyzdys
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos šaulių sąjungos organizuojamos konferencijos „Pilietinė gynyba hibridiniame kare" dalyvius ir svečius. „Kiekvienas Lietuvos žmogus gali prisidėti prie šalies gynybos. Tačiau labai svarbu pasirengti gintis nuo informacinių atakų, kibernetinių išpuolių, diplomatinių provokacijų ar ardomosios pogrindinės veiklos. Privalome atpažinti, atskleisti ir neutralizuoti bet kokią priešišką iniciatyvą pačioje jos pradžioje", - sakė Prezidentė.
null

Kalbos

2014-11-23  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos kariuomenės dienos proga
Gerbiami kariai, mieli Lietuvos žmonės, Lietuvos kariuomenė visada buvo tokia, kokia buvo ir Lietuva. Jauna, veržli, pasiaukojanti, idealistinė ir stiprios dvasios. Profesionali ir patikima NATO šeimos narė. Šiandien grėsmės keičiasi, keičiasi ir Lietuva. Turime būti budrūs, išmintingi ir vieningi. Tokia turi išlikti ir Lietuvos kariuomenė. Susitelkusi, aukštos parengties ir pasiruošusi atsakyti į geopolitinius iššūkius.
null
2014-11-21  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos šaulių sąjungos konferencijoje „Pilietinė gynyba hibridiniame kare“
Gerbiamieji Lietuvos šauliai, garbūs konferencijos svečiai, sveikinu visus šios konferencijos dalyvius, kuriems rūpi Lietuvos saugumas. Kare Ukrainoje, kaip ir kiekviename kitame kare, žūsta žmonės ir griaunami gyvenimai. Jis kitoks tik tuo, kad yra slapstomas, iki šiol neigiamas ir bandomas maskuoti propaganda. Tokį karą renkasi tie, kurie bijo kovos lauke iškelti savo vėliavą. Tie, kuriems gėda nusiimti kaukes. Kurie savo kėslams pagrįsti neturi jokių argumentų. Mes žinome, kaip į tai reikia atsakyti: solidarumu, greičiu ir skaidrumu.
null
2014-10-28  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Konstitucijos egzamino nugalėtojų pagerbimo ceremonijoje
Gerbiamieji Lietuvos Konstitucijos žinovai, mieli ceremonijos dalyviai, Lietuvoje įsitvirtinusi Konstitucijos egzamino tradicija -įrodymas, kad domimės Konstitucija, gerbiame joje įtvirtintas vertybes ir esame pasiryžę jas ginti. Konstitucijos egzaminas - tai pilietiškumo egzaminas.Dalyvaudami jame, vis daugiau žmonių siekia suprasti savo teises ir pareigas bei parodo pasiryžimą puoselėti Lietuvos nepriklausomybę ir demokratiją.
null
2014-10-27  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų terminalo atidarymo ceremonijoje
img
Gerbiamieji, Lietuva, 25-aisiais metais po nepriklausomybės paskelbimo, gali vėl didžiuotis savo ryžtu, drąsa ir politine valia. Lietuva - pirmoji Baltijos šalyse - pastatė suskystintųjų gamtinių dujų terminalą. Tai - strateginis energetinis projektas, kuris nulems mūsų ateitį. Kartu tai ir mūsų valstybės laimėjimas. Lietuva viena, savarankiškai statė terminalą. Projektui įgyvendinti mums prireikė tik pusketvirtų metų. Tapome energetiškai saugia valstybe.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su Ukrainos Ministru Pirmininku Arsenijumi Jaceniuku

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68068559

Šiandien apsilankė: 324

Dabar naršo: 711

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.