EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su generaliniu Tarptautinės darbo organizacijos direktoriumi Guy Ryderiu, su kuriuo aptarė jaunimo užimtumo skatinimo ir kovos su nelegaliu darbu priemones. „Nuosekli politika duoda rezultatų: Lietuvoje jaunimo nedarbo mažėjimas - vienas sparčiausių Europoje. Tačiau būtina ir toliau imtis visų priemonių, ypač švietimo sistemoje, tam, kad jaunuoliai įgytų realių darbo įgūdžių, atitinkančių rinkos poreikius, ir galėtų užtikrinti savo ateitį Lietuvoje", - sakė šalies vadovė.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-09-17  Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Rumunijoje
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Rumunijoje Arvydui Pociui. Susitikime Prezidentė su ambasadoriumi aptarė abiem šalims svarbius regiono saugumo klausimus, NATO vadovų susitikime išreikštą bendrą Lietuvos ir Rumunijos poziciją. Prezidentė pabrėžė, jog greitas Velse pasiektų susitarimų įgyvendinimas yra svarbus abiem valstybėms. Rumunija 2007 m. jau dalyvavo Baltijos oro policijos misijoje Šauliuose.
null
2014-09-17  Prezidentė priėmė Saudo Arabijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Saudo Arabijos ambasadoriaus Lietuvai Mohammedo Ibrahimo Al Agailio skiriamuosius raštus. Susitikime Prezidentė su ambasadoriumi kalbėjo apie Lietuvos ir Saudo Arabijos dvišalius santykius ir ekonominio bendradarbiavimo skatinimo galimybes.
null
2014-09-17  Prezidentė priėmė Airijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Airijos ambasadoriaus Davido Noonano skiriamuosius raštus. Susitikime Prezidentė su naujuoju ambasadoriumi aptarė dvišalį ekonominį Lietuvos ir Airijos dialogą, bendrus Europos Sąjungos klausimus. Valstybės vadovės teigimu, abi šalys glaudžiai bendradarbiavo bei kartu laikėsi ekonomikos augimo ir užimtumo prioritetų, pirmininkaudamos Europos Sąjungos Tarybai 2013 metais. Šalies vadovė tikisi, kad ši abipusė bendradarbiavimo Europos Sąjungos klausimais praktika tęsis ir toliau.
null
2014-09-17  Investicijos turi atitikti nacionalinio saugumo interesus
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė teikia Investicijų įstatymo ir Strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių ir įrenginių bei kitų nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių įstatymo pataisas, kuriomis siekiama užkirsti kelią nacionaliniam saugumui kylančioms grėsmėms, susijusioms su investicijomis į strateginę reikšmę turinčius ūkio sektorius. Prezidentės pataisomis siūloma, kad investicijos į strateginius ūkio sektorius ir greta strateginių objektų esančią teritoriją būtų leidžiamos tik išsamiai įvertinus, ar potencialaus investuotojo veikla nekelia grėsmės nacionaliniam saugumui.
null

Kalbos

2014-08-26  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymas po susitikimo su Vyriausybe
img
Su kadenciją įpusėjusia 16-ąja Vyriausybe aptarėme svarbiausius naujo politinio sezono darbus. Laukia nelengvas etapas su rimtais iššūkiais, diktuojamais naujos geopolitinės situacijos ir reikalaujančiais iš Vyriausybės ypatingo susitelkimo ir atsakomybės.
null
2014-08-23  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Baltijos kelio 25-mečio minėjimo koncerte Katedros aikštėje
Mieli Lietuvos žmonės, sveikinu su Baltijos kelio diena! Dargie Latvijas iedzyvuotaji, sveicu Jūs Baltijas ceļe gadadienā! Kallid Ėėsti inimėsėd, ыnnitlen tėid Balti kėti aastapeeva puhul! Lygiai prieš 25-erius metus, nuo Gedimino bokšto Vilniuje, per Lietuvą, Latviją ir Estiją nusidriekė gyva grandinė, sujungusi milijonus rankų ir širdžių. Trys Baltijos šalys visam pasauliui drąsiai pareiškė - mes sieksime Laisvės! Aukštai iškėlę savo valstybių vėliavas parodėme, kad atsisakome gyventi pagal slaptus Molotovo-Ribentropo protokolus. Atkūrėme savo valstybes. Tapome sparčiai augančiu ir pažangiu regionu. Esame Europos šalių šeimoje. Mus saugo NATO.
null
2014-08-01  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonijoje
Gerbiamieji kariai, jų artimieji, šventės svečiai, šiandien prisiekė Lietuvos kariuomenės ateitis ir Lietuvos saugumo garantas. Išgirdome kario priesaiką ypatingu metu, kai keičiasi saugumo situacija regione ir visoje Europoje. Kai ginkluota jėga, melu ir provokacijomis paminama tarptautinė teisė ir ardomas stabilumas.
null
2014-07-24  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės vado pasikeitimo ceremonijoje
Gerbiami kariai, brangūs Lietuvos žmonės, šiandien svarbi diena visai Lietuvai - šalies kariuomenę patikime profesionaliam ir Tėvynei atsidavusiam naujajam vadui, generolui majorui Vytautui Žukui. Su aistra akyse vykdydami pareigą Tėvynei ir tarptautinei taikai, Lietuvos kariai yra tapę mūsų pasididžiavimu ir saugumo garantu. Savo uolumu, profesionalumu ir patriotiškumu jie įkvepia daugelį šalies gyventojų kasdien rūpintis, kad Lietuva būtų saugi, tvirta ir nepriklausoma.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:30 Prezidentė priims Airijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

13:00 Prezidentė priims Saudo Arabijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

15:00 Prezidentė įteiks skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Rumunijoje Arvydui Pociui (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

16:30 Prezidentė susitiks su Tarptautinės darbo organizacijos generaliniu direktoriumi Guy Ryder (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentės susitikimas su Tarptautinės darbo organizacijos generaliniu direktoriumi Guy Ryderiu
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 65944793

Šiandien apsilankė: 30229

Dabar naršo: 838

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.