EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Respublikonų partijos atstovais JAV Senate Johnu McCainu, Johnu Barrasso ir Johnu Hoevenu. Susitikime aptarta situacija Ukrainoje ir jos keliamos grėsmės Europos ir Baltijos regiono saugumui. Prezidentė su senatoriais taip pat kalbėjo apie konkrečius žingsnius stiprinant Lietuvos ir JAV bendradarbiavimą.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-04-16  Prezidentė pareiškė užuojautą Pietų Korėjos vadovei dėl aukų kelto avarijoje

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, savo ir visos šalies vardu, pareiškė užuojautą Pietų Korėjos Prezidentei Park Guen-hye dėl žuvusiųjų per tragišką kelto avariją jūroje.

null
2014-04-16  Prezidentė su Trakų bendruomene dažė margučius
img
Artėjant šv. Velykoms, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Trakuose, kur dalyvavo etnografinėje popietėje ir margučių dažymo dirbtuvėse. Trakų kultūros centre surengtoje margučių šventėje Prezidentė kartu su vietos bendruomene vašku margino kiaušinius, taip pat kūrė margučius iš popieriaus ir molio, rišo verbas, išbandė pynimą iš vytelių, domėjosi etnografinių žaislų kūrimo tradicijomis.
null
2014-04-16  Prezidentė suteikė malonę 3 asmenims
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo 3 asmenims. Vytautas Bočkus atleistas nuo likusios laisvės atėmimo bausmės. Nuteistasis turi tris mažamečius vaikus, serga lėtine liga, savanoriškai atlygino dalį žalos.
null
2014-04-16  Prezidentė priėmė Šventojo Sosto nuncijaus skiriamuosius raštus
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė naujojo Šventojo Sosto nuncijaus Pedro Lopezo Quintanos skiriamuosius raštus. Šalies vadovė su nuncijumi aptarė glaudų Lietuvos ir Vatikano bendradarbiavimą, įtvirtintus teisinius santykius. Lietuva yra vienintelė valstybė Vidurio ir Rytų Europoje, kurioje bažnyčios statusas yra visiškai apibrėžtas.
null

Kalbos

2014-04-08  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Marijampolėje prie Kristijono Donelaičio paminklo
img
Mieli suvalkiečiai, džiaugiuosi šiandien būdama kartu su Jumis - ypatingame Lietuvos krašte, kuriame labai simboliškai mūsų kultūros ir istorijos dvasia susijungia su europietiškomis vertybėmis. Jūsų regiono geografinė padėtis lėmė, kad tapote Lietuvos vartais į Vakarų Europą. Būtent Jūsų kraštą daugelis užsienio svečių ir turistų pamato patį pirmąjį.
null
2014-04-03  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas teisėjų priesaikos ceremonijoje

Gerbiamieji ceremonijos dalyviai, šiandien Lietuvos teisėjų bendruomenė pasipildo naujais nariais, kurie prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, vykdyti teisingumą ir ginti žmones. Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką. Užsivilkdami teisėjo mantiją, pasirinkote sunkų kelią, reikalaujantį aukštos kompetencijos, moralės, sąžiningumo, pagarbos žmogui ir valstybei.

null
2014-04-02  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba moksleivių konkurso ,,Švari kalba – švari galva“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje
Mieli moksleiviai ir jų mokytojai, šiandien į Jus kreipiuosi kaip į Lietuvos piliečius, prisiimančius ypatingą atsakomybę už gimtąją kalbą ir savosios valstybės likimą. Jūs atstovaujate kūrybingai, ryžtingai ir laisvai dabarties kartai, drąsiai žengiančiai į ateities Lietuvą. Ir būtent nuo Jūsų priklausys, kokioje Lietuvoje gyvensime, kaip joje jausimės ir kaip kalbėsime. Kalba yra kiekvienos tautos savitumo ženklas ir galimybė tai tautai gyventi, kurti, išlikti.
null
2014-03-29  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos ir NATO vėliavų pakėlimo ceremonijoje Lietuvos narystės NATO 10-mečio proga
img
Mieli Lietuvos žmonės, gerbiami kariai, prieš dešimt metų Lietuva žengė istorinį žingsnį - tapo tvirčiausios pasaulyje karinės sąjungos NATO nare. Narystė šiame aljanse atvėrė vertybiškai naują puslapį mūsų šalies istorijoje. Įsiliejome į transatlantinę valstybių bendruomenę, kuri supranta, kad tikroji stiprybė - ne karinės galios demonstravimas, o demokratinės vertybės, vienybė, taikos ir laisvės siekis.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su JAV Respublikonų senatoriais Johnu McCainu, Johnu Barasso ir Johnu Hoevenu

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 61269461

Šiandien apsilankė: 4226

Dabar naršo: 1111

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.