EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Baltijos ir Višegrado (Lenkija, Čekija, Slovakija ir Vengrija) šalių bei Bulgarijos ir Rumunijos Prezidentų susitikime, kuriame aptariama saugumo padėtis regione, toliau eskaluojamas konfliktas Rytų Ukrainoje ir pasirengimas rugsėjį Velse įvyksiančiam NATO viršūnių susitikimui. Kalbėdama apie pastarųjų dienų įvykius Rytų Ukrainoje, kai raketa buvo numuštas keleivinis Malaizijos lėktuvas, šalies vadovė pabrėžė, jog Rusijos brutali agresija didėja, o Vakarų valstybių negebėjimas priimti greitų sprendimų dėl sankcijų ir atgrasymo priemonių gali pasitarnauti kaip netiesioginis kvietimas ją tęsti toliau.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-07-21  Prezidentė Varšuvoje aptars regiono saugumą
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien vyksta į Varšuvą, kur dalyvaus Baltijos ir Višegrado (Lenkija, Čekija, Slovakija ir Vengrija) valstybių bei Bulgarijos su Rumunija Prezidentų susitikime. Devynių Vidurio Europos valstybių vadovų susitikimo tikslas aptarti padėtį regione ir Ukrainoje. Taip pat bus kalbama apie pasirengimą NATO viršūnių susitikimui, kuris rugsėjo pradžioje įvyks Velse.
null
2014-07-21  Jaunimo nedarbui mažinti – Prezidentės pataisos
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Užimtumo rėmimo, Valstybinio socialinio draudimo ir Sveikatos draudimo įstatymų pataisas, kurios 16-29 metų jaunuoliams padės lengviau susirasti praktikos vietą, įgyti darbo įgūdžių ir įsidarbinti. Šalies vadovės inicijuotos įstatymų pataisos leis jaunuoliams savarankiškai, be jokių tarpininkų sudaryti praktikos sutartį su darbdaviu. Iki šiol galimybė jaunimui atlikti praktiką buvo tik tose įmonėse ar organizacijose, su kuriomis mokslo įstaiga yra pasirašiusi trišalę sutartį.
null
2014-07-21  Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Austrijoje
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadorei Austrijoje Loretai Zakarevičienei. Susitikime Prezidentė su ambasadore aptarė dvišalį politinį ir ekonominį Lietuvos ir Austrijos bendradarbiavimą, kultūros ryšių skatinimą. Šalies vadovė pabrėžė, kad būtina išlaikyti jau ketvirtus metus iš eilės augantį prekybos tempą. Pasak Prezidentės, abi šalis sieja siekis plėtoti Europos Sąjungos makroregionines strategijas.
null
2014-07-21  Prezidentė pasveikino Belgijos Karalių Philippe’ą nacionalinės šventės proga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Belgų Karalių Philippe'ą nacionalinės šventės proga. „Su malonumu prisimenu mūsų susitikimą praėjusių metų rugsėjo mėnesį Karališkuosiuose Briuselio rūmuose. Džiaugiausi, kad turėjome progą aptarti dvišalius Lietuvos ir Belgijos ryšius, mūsų šalių kultūrinį bendradarbiavimą bei mūsų valstybėms svarbius Europos ateities klausimus, kuriuos kartu su Belgijos palaikymu sėkmingai sprendėme Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai", - sakoma Prezidentės sveikinime.
null

Kalbos

2014-07-15  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, teikiant Ministro Pirmininko kandidatūrą Seime
img
Gerbiamieji Seimo nariai, vadovaudamasi Konstitucijos 84 straipsnio 8 punktu, teikiu Jums svarstyti Algirdo BUTKEVIČIAUS kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pareigas. Algirdo Butkevičiaus vadovaujamam Ministrų kabinetui teko istorinė galimybė pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracinė kalba Seime
img
Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienas duotos priesaikos žodis man kasdien skambėjo ir skambės kaip asmeninis įsipareigojimas jums. Likimas mums lėmė gyventi šiuo ypatingu laikmečiu ir kartu rūpintis Lietuva. Žinau, kad bus nelengva, bet mes atkakliai tęsime tai, kas pradėta, ir rasime išeitis iš pačių kebliausių situacijų. Vadovavimą šaliai suprantu kaip kasdieninį Lietuvos žmonių interesų gynimą visose srityse. Mano tikslas - telkti sąžiningus, profesionalius ir atsakingus žmones bendram siekiui - Lietuvos stiprinimui. Visi kartu toliau ieškokime naujų kelių ir sprendimų Lietuvos žmonių gerovei užtikrinti.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės priesaika
img
Aš, Dalia Grybauskaitė, prisiekiu Tautai būti ištikima Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti įstatymus, saugoti Lietuvos žemių vientisumą; prisiekiu sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisinga; prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei. Tepadeda man Dievas!
null
2014-07-07  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Pasaulio lietuvių ekonomikos forumo dalyviams
Gerbiamieji, sugrįžę į Vilnių iš viso pasaulio, Jūs esate Lietuvos pasididžiavimas. Jūsų sėkmės istorijos liudija, kokius talentus užprogramuoja, įkvepia ir užaugina mūsų šalis. Taip, siekdami maksimaliai išnaudoti savo galimybes, daugelis baigėte užsienio universitetus, dirbate tarptautinėse kompanijose, įsikūrėte svetur. Tačiau daug pasiekti Jums padėjo ir lietuviškos šaknys - pasaulėjauta, charakterio savybės, išsilavinimas.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

Prezidentė su darbo vizitu lankysis Varšuvoje, kur dalyvaus Baltijos ir Višegrado šalių bei Rumunijos ir Bulgarijos Prezidentų susitikime (Lenkija)


 
Prezidentė dalyvauja Baltijos ir Višegrado šalių bei Rumunijos ir Bulgarijos Prezidentų susitikime
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64142571

Šiandien apsilankė: 25197

Dabar naršo: 743

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.