EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė Trispalvę Pasaulio vyrų krepšinio čempionatui besirengiančiai Lietuvos rinktinei. Prezidentė apsilankė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruotėje, kurioje domėjosi, kaip vyksta pasirengimas čempionatui bei palinkėjo žaidėjams ir jų treneriams sėkmės. ,,Krepšinis turi ypatingą galią suvienyti Lietuvą. Jūsų atkaklumas siekiant pergalių garsina Lietuvos vardą pasaulyje, o atsidavimas ir valia įkvepia Lietuvos žmones dar labiau didžiuotis savo valstybe", - sakė šalies vadovė.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-08-01  Finansų sistemos stabilumui –maksimali informacijos apsauga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė grąžino Seimui pakartotinai svarstyti Lietuvos banko įstatymo pataisas ir pateikė pasiūlymą, kuriuo būtų užtikrinta finansų sistemos stabilumui būtina informacijos apsauga. Prezidentė, atsižvelgdama į Europos sisteminės rizikos valdybos rekomendaciją, siūlo įstatymo pataisomis numatyti, kaip Lietuvos finansų sistemos stabilumui svarbi informacija būtų teikiama kitoms institucijoms. Dabar pagal Seimo priimtas įstatymo pataisas nėra numatytos pakankamos konfidencialios ir finansų sistemai itin svarbios informacijos apsaugos garantijos.
null
2014-08-01  Karininkų priesaika – įsipareigojimas saugoti Lietuvos laisvę
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė suteikė pirmąjį karininko - leitenanto - laipsnį Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos absolventams. Pagal Lietuvos kariuomenės tradicijas, suteikdama laipsnį, Prezidentė kardu palietė kiekvieno karininko antpetį ir įpareigojo juos visur ir visada saugoti karininko garbę.
null
2014-08-01  „Misija Sibiras“ – patriotiškumą skatinanti jaunimo iniciatyva
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė po ilgos kelionės į Lietuvą grįžusius ekspedicijos „Misija Sibiras" dalyvius pakvietė pusryčių. Ankstyvą penktadienio rytą tiesiai iš Vilniaus geležinkelio stoties į Prezidentūrą atvykę jaunuoliai dalijosi įspūdžiais, šalies vadovei pasakojo apie nuveiktus darbus, sutiktus iki šiol Sibire gyvenančius lietuvius. „Misija Sibiras" - išskirtinė iniciatyva, skatinanti patriotiškumą ir pilietiškumą. Šios jaunų žmonių ekspedicijos turi didelę vertę - jos ragina nepamiršti skaudžios mūsų tautos istorijos ir primena, kokį ilgą ir sunkų kelią nuėjo mūsų valstybė. Jūsų misija Sibire tik prasidėjo, dabar nešite žinią per Lietuvą apie tai, ką pamatėte, sužinojote ir supratote", - sakė Prezidentė.
null
2014-08-01  Prezidentė pasveikino Šveicarijos vadovą Nacionalinės dienos proga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Šveicarijos Konfederacijos Prezidentą Didierį Burkhalterį Nacionalinės dienos proga. Pasak Prezidentės, per dvidešimt nuoseklaus ir pasitikėjimu grįsto bendradarbiavimo metų abi šalys sukūrė glaudžius tarpusavio santykius. Sveikinime šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuvos ir Šveicarijos gyventojai atranda naujų kultūros bei istorijos sąsajų ir jas plėtoja abipuse iniciatyva.
null

Kalbos

2014-08-01  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonijoje
Gerbiamieji kariai, jų artimieji, šventės svečiai, šiandien prisiekė Lietuvos kariuomenės ateitis ir Lietuvos saugumo garantas. Išgirdome kario priesaiką ypatingu metu, kai keičiasi saugumo situacija regione ir visoje Europoje. Kai ginkluota jėga, melu ir provokacijomis paminama tarptautinė teisė ir ardomas stabilumas.
null
2014-07-24  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės vado pasikeitimo ceremonijoje
Gerbiami kariai, brangūs Lietuvos žmonės, šiandien svarbi diena visai Lietuvai - šalies kariuomenę patikime profesionaliam ir Tėvynei atsidavusiam naujajam vadui, generolui majorui Vytautui Žukui. Su aistra akyse vykdydami pareigą Tėvynei ir tarptautinei taikai, Lietuvos kariai yra tapę mūsų pasididžiavimu ir saugumo garantu. Savo uolumu, profesionalumu ir patriotiškumu jie įkvepia daugelį šalies gyventojų kasdien rūpintis, kad Lietuva būtų saugi, tvirta ir nepriklausoma.
null
2014-07-15  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, teikiant Ministro Pirmininko kandidatūrą Seime
img
Gerbiamieji Seimo nariai, vadovaudamasi Konstitucijos 84 straipsnio 8 punktu, teikiu Jums svarstyti Algirdo BUTKEVIČIAUS kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pareigas. Algirdo Butkevičiaus vadovaujamam Ministrų kabinetui teko istorinė galimybė pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracinė kalba Seime
img
Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienas duotos priesaikos žodis man kasdien skambėjo ir skambės kaip asmeninis įsipareigojimas jums. Likimas mums lėmė gyventi šiuo ypatingu laikmečiu ir kartu rūpintis Lietuva. Žinau, kad bus nelengva, bet mes atkakliai tęsime tai, kas pradėta, ir rasime išeitis iš pačių kebliausių situacijų. Vadovavimą šaliai suprantu kaip kasdieninį Lietuvos žmonių interesų gynimą visose srityse. Mano tikslas - telkti sąžiningus, profesionalius ir atsakingus žmones bendram siekiui - Lietuvos stiprinimui. Visi kartu toliau ieškokime naujų kelių ir sprendimų Lietuvos žmonių gerovei užtikrinti.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalį Edgarui Montvidui
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64441374

Šiandien apsilankė: 10977

Dabar naršo: 824

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.