EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė siūlo Seimui į rudens sesijos darbotvarkę įtraukti 11 anksčiau inicijuotų įstatymų ir kitų teisės aktų projektų, taip pat 13 naujų įstatyminių iniciatyvų. Valstybės vadovės įstatymų iniciatyvos remiasi antrosios kadencijos prioritetais, nukreiptais į atsakomybės, saugumo ir teisingumo įtvirtinimą Lietuvos gyvenime. "Įstatymai turi ginti Lietuvos pilietį kiekvienu atveju, kai jis susiduria su nesąžiningumu. Teisinėje valstybėje žmogus negali jaustis apiplėšinėjamas ir bejėgis", - sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-08-20  JAV tranzitas naudingas Lietuvai
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų gynybos departamento transportavimo vadovybės (USTRANSCOM) vadu generolu Pauliu J. Selva. Šalies vadovė su generolu kalbėjo apie Lietuvos ir JAV karinį bendradarbiavimą, galimybes ateityje panaudoti Klaipėdos uostą ir kitą Lietuvoje esančią infrastruktūrą kariniams bei komerciniams NATO sąjungininkų kroviniams gabenti. Klaipėdos uostas įeina į „Šiaurinį paskirstymo kelią", kuriuo per Lietuvą nuo 2008 m. buvo gabenamas JAV NATO ISAF tranzitas į Afganistaną.
null
2014-08-20  Prezidentė telefonu kalbėjosi su Gruzijos Prezidentu
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjo su Gruzijos Prezidentu Giorgi Margvelashvili, su kuriuo aptarė regioninį saugumą ir pasirengimą NATO viršūnių susitikimui, kuris įvyks rugsėjo 4-5 d. Velse. Pasak šalies vadovės, NATO viršūnių susitikime planuojama priimti solidų Gruzijos gynybinių pajėgumų stiprinimo paketą. Taip pat Velse NATO ketina patvirtinti savo poziciją dėl Gruzijos ateities aljanse.
null
2014-08-19  Šalies vadovė pasveikino plaukiką G. Titenį iškovojus bronzos medalį

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino plaukiką Giedrių Titenį Berlyne vykstančiame Europos plaukimo čempionate 100 m plaukimo krūtine finale iškovojus trečiąją vietą. Pasak Prezidentės, svarios šio sportininko pergalės kuria šalies plaukimo istoriją ir garsina Lietuvos vardą visame pasaulyje.

null
2014-08-19  Prezidentė pasirašė dekretą dėl energetikos ministro atleidimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus rugpjūčio 18 d. teikimą, nuo rugpjūčio 25 d. atleidžia Jaroslavą Neverovičių iš energetikos ministro pareigų. Laikinai eiti energetikos ministro pareigas iki rugsėjo 7 d. pavesta susisiekimo ministrui Rimantui Sinkevičiui, nuo rugsėjo 8 d. iki bus paskirtas naujas ministras - ūkio ministrui Evaldui Gustui.
null

Kalbos

2014-08-01  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonijoje
Gerbiamieji kariai, jų artimieji, šventės svečiai, šiandien prisiekė Lietuvos kariuomenės ateitis ir Lietuvos saugumo garantas. Išgirdome kario priesaiką ypatingu metu, kai keičiasi saugumo situacija regione ir visoje Europoje. Kai ginkluota jėga, melu ir provokacijomis paminama tarptautinė teisė ir ardomas stabilumas.
null
2014-07-24  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės vado pasikeitimo ceremonijoje
Gerbiami kariai, brangūs Lietuvos žmonės, šiandien svarbi diena visai Lietuvai - šalies kariuomenę patikime profesionaliam ir Tėvynei atsidavusiam naujajam vadui, generolui majorui Vytautui Žukui. Su aistra akyse vykdydami pareigą Tėvynei ir tarptautinei taikai, Lietuvos kariai yra tapę mūsų pasididžiavimu ir saugumo garantu. Savo uolumu, profesionalumu ir patriotiškumu jie įkvepia daugelį šalies gyventojų kasdien rūpintis, kad Lietuva būtų saugi, tvirta ir nepriklausoma.
null
2014-07-15  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, teikiant Ministro Pirmininko kandidatūrą Seime
img
Gerbiamieji Seimo nariai, vadovaudamasi Konstitucijos 84 straipsnio 8 punktu, teikiu Jums svarstyti Algirdo BUTKEVIČIAUS kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pareigas. Algirdo Butkevičiaus vadovaujamam Ministrų kabinetui teko istorinė galimybė pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracinė kalba Seime
img
Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienas duotos priesaikos žodis man kasdien skambėjo ir skambės kaip asmeninis įsipareigojimas jums. Likimas mums lėmė gyventi šiuo ypatingu laikmečiu ir kartu rūpintis Lietuva. Žinau, kad bus nelengva, bet mes atkakliai tęsime tai, kas pradėta, ir rasime išeitis iš pačių kebliausių situacijų. Vadovavimą šaliai suprantu kaip kasdieninį Lietuvos žmonių interesų gynimą visose srityse. Mano tikslas - telkti sąžiningus, profesionalius ir atsakingus žmones bendram siekiui - Lietuvos stiprinimui. Visi kartu toliau ieškokime naujų kelių ir sprendimų Lietuvos žmonių gerovei užtikrinti.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

15:00 Prezidentės susitikimas su JAV gynybos departamento Transportavimo vadovybės (USTRANSCOM) vadu generolu Paul J. Selva (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)


 
Prezidentės susitikimas su JAV gynybos departamento Transportavimo vadovybės (USTRANSCOM) vadu generolu Paul J. Selva
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64959981

Šiandien apsilankė: 21852

Dabar naršo: 1182

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.