EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Lietuvos šaulių sąjungos vadovybe aptarė organizacijos svarbą aštrėjant geopolitinei situacijai regione ir pasirengimą šalies gynybai. Pasveikinusi vadovybę artėjančių 25-ųjų Lietuvos šaulių sąjungos atkūrimo metinių proga, Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva bus stipri tol, kol patriotiški jos piliečiai bus pasiruošę ginti savo tėvynę.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-09-18  Prezidentė pasveikino Čilę Nepriklausomybės dienos proga
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Čilės Respublikos Prezidentę Michelle Bachelet šalies Nepriklausomybės dienos proga. Sveikinimo laiške Prezidentė teigė, jog, nuosekliai skatindami politinį ir ekonominį bendradarbiavimą bei bendrus Lietuvos ir Čilės kultūros, mokslo ir akademinių mainų projektus, stiprinsime pasitikėjimo ir draugystės dvasią, padėsime tvirtus pamatus abipusiškai naudingiems santykiams bei suartinsime abi tautas ir jų žmones.
null
2014-09-18  Stiprinama kova su neteisėtu praturtėjimu
img
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva parengtos Civilinio kodekso, Akcinių bendrovių bei Įsakomųjų ir paprastųjų vekselių įstatymų pataisos šiandien priimtos Seime. Šie sprendimai sustiprins kovą su neteisėtu praturtėjimu ir padės efektyviau pažaboti piktnaudžiavimą fiktyviais skolos rašteliais, vekseliais ir akcijų pirkimo-pardavimo sutartimis. „Negalime užsimerkti prieš nusikaltimus, kyšininkavimą, korupciją ir leisti neteisėtai praturtėjusiems asmenims išsisukti nuo atsakomybės. Niekas neturi teisės manipuliuoti teisingumu. Vagys ir sukčiai privalo sulaukti deramos bausmės", - sako Prezidentė.
null
2014-09-17  Lietuvoje mažėja jaunimo nedarbas
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su generaliniu Tarptautinės darbo organizacijos direktoriumi Guy Ryderiu, su kuriuo aptarė jaunimo užimtumo skatinimo ir kovos su nelegaliu darbu priemones. „Nuosekli politika duoda rezultatų: Lietuvoje jaunimo nedarbo mažėjimas - vienas sparčiausių Europoje. Tačiau būtina ir toliau imtis visų priemonių, ypač švietimo sistemoje, tam, kad jaunuoliai įgytų realių darbo įgūdžių, atitinkančių rinkos poreikius, ir galėtų užtikrinti savo ateitį Lietuvoje", - sakė šalies vadovė.
null
2014-09-17  Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Rumunijoje
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos nepaprastajam ir įgaliotajam ambasadoriui Rumunijoje Arvydui Pociui. Susitikime Prezidentė su ambasadoriumi aptarė abiem šalims svarbius regiono saugumo klausimus, NATO vadovų susitikime išreikštą bendrą Lietuvos ir Rumunijos poziciją. Prezidentė pabrėžė, jog greitas Velse pasiektų susitarimų įgyvendinimas yra svarbus abiem valstybėms. Rumunija 2007 m. jau dalyvavo Baltijos oro policijos misijoje Šauliuose.
null

Kalbos

2014-08-26  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymas po susitikimo su Vyriausybe
img
Su kadenciją įpusėjusia 16-ąja Vyriausybe aptarėme svarbiausius naujo politinio sezono darbus. Laukia nelengvas etapas su rimtais iššūkiais, diktuojamais naujos geopolitinės situacijos ir reikalaujančiais iš Vyriausybės ypatingo susitelkimo ir atsakomybės.
null
2014-08-23  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Baltijos kelio 25-mečio minėjimo koncerte Katedros aikštėje
Mieli Lietuvos žmonės, sveikinu su Baltijos kelio diena! Dargie Latvijas iedzyvuotaji, sveicu Jūs Baltijas ceļe gadadienā! Kallid Ėėsti inimėsėd, ыnnitlen tėid Balti kėti aastapeeva puhul! Lygiai prieš 25-erius metus, nuo Gedimino bokšto Vilniuje, per Lietuvą, Latviją ir Estiją nusidriekė gyva grandinė, sujungusi milijonus rankų ir širdžių. Trys Baltijos šalys visam pasauliui drąsiai pareiškė - mes sieksime Laisvės! Aukštai iškėlę savo valstybių vėliavas parodėme, kad atsisakome gyventi pagal slaptus Molotovo-Ribentropo protokolus. Atkūrėme savo valstybes. Tapome sparčiai augančiu ir pažangiu regionu. Esame Europos šalių šeimoje. Mus saugo NATO.
null
2014-08-01  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonijoje
Gerbiamieji kariai, jų artimieji, šventės svečiai, šiandien prisiekė Lietuvos kariuomenės ateitis ir Lietuvos saugumo garantas. Išgirdome kario priesaiką ypatingu metu, kai keičiasi saugumo situacija regione ir visoje Europoje. Kai ginkluota jėga, melu ir provokacijomis paminama tarptautinė teisė ir ardomas stabilumas.
null
2014-07-24  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės vado pasikeitimo ceremonijoje
Gerbiami kariai, brangūs Lietuvos žmonės, šiandien svarbi diena visai Lietuvai - šalies kariuomenę patikime profesionaliam ir Tėvynei atsidavusiam naujajam vadui, generolui majorui Vytautui Žukui. Su aistra akyse vykdydami pareigą Tėvynei ir tarptautinei taikai, Lietuvos kariai yra tapę mūsų pasididžiavimu ir saugumo garantu. Savo uolumu, profesionalumu ir patriotiškumu jie įkvepia daugelį šalies gyventojų kasdien rūpintis, kad Lietuva būtų saugi, tvirta ir nepriklausoma.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

11:00 Prezidentė įteiks Žūvančiųjų gelbėjimo kryžius (Prezidentūra, S.Daukanto a.3)


 
Prezidentės susitikimas su Lietuvos Šaulių sąjungos vadovybe ir vyr. patarėjo saugumo klausimais Valdemaro Sarapino komentaras žiniasklaidai
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 66001692

Šiandien apsilankė: 14660

Dabar naršo: 1176

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.