EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjant Kalėdoms apsilankė Vilniaus lietuvių namuose, kur apžiūrėjo kalėdines moksleivių kūrybines dirbtuves ir susitiko su mokyklos bendruomene. Vilniaus lietuvių namuose mokosi vaikai, atvykę iš 30 pasaulio šalių. Šiuo metu čia taip pat gyvena ir mokosi 8 vaikai iš Rytų Ukrainos. Šalies vadovė bendravo su vaikais, atvykusiais iš Donecko ir Luhansko miestų. Šių vaikų šeimos nukentėjo nuo neramumų Ukrainoje. Mokiniai iš Ukrainos noriai mokosi lietuvių kalbos, lanko istorines Lietuvos vietas, susipažįsta su mūsų šalies kultūra.

Pranešimai spaudai

2014-12-17  Prezidentė dalyvaus Europos Vadovų Tarybos susitikime
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus gruodžio 18-19 dienomis vyksiančiame Europos Vadovų Tarybos susitikime. Jame bus aptariama ES ekonominė padėtis ir priemonės Europos ekonomikos konkurencingumui ir naujoms investicijoms skatinti. Šalių vadovai priims sprendimus dėl naujo Europos strateginių investicijų fondo įkūrimo, kurio tikslas - paskatinti privačias investicijas į svarbiausius ES ekonomikos sektorius ir paspartinti ekonomikos augimą bei naujų darbo vietų kūrimą.
null
2014-12-17  Teisėjo pareiga – tarnauti tiesai ir žmogiškumui
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl penkių teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas. „Šiandien Lietuvos teisėjų bendruomenė pasipildo naujais nariais, kurie prisiekia būti ištikimi Lietuvos Respublikai, vykdyti teisingumą ir ginti žmones. Tikiuosi, kad šie priesaikos žodžiai taps prasmingais ir garbingais sprendimais, kurie praturtins teismų praktiką", - priimdama teisėjų priesaikas pabrėžė šalies Prezidentė.
null
2014-12-15  Prezidentė susitiko su Seimo Europos ir užsienio reikalų komitetų atstovais
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo užsienio ir Europos reikalų komitetų pirmininkais bei šių komitetų atstovais. Susitikime aptarti aktualūs užsienio politikos klausimai.
null
2014-12-12  Prezidentė teikia Aukščiausiojo Teismo pirmininko kandidatūrą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo kreipėsi į Teisėjų tarybą patarimo skirti Aukščiausiojo Teismo pirmininku šio teismo teisėją Rimvydą Norkų. R. Norkus teismų sistemoje dirba jau 15 metų. Jis yra ėjęs Apeliacinio teismo teisėjo pareigas. R. Norkus nuo 2013 m. dirba Aukščiausiojo Teismo teisėju.
null

Kalbos

2014-11-30  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimo kalba Lietuvos moterų lygos konferencijoje „Žymiausios Lietuvos moterys istorijos tėkmėje“
img
Gerbiamieji konferencijos dalyviai, Jūs, kaip niekas kitas, puikiai žinote, kad Lietuvoje turime daug talentingų moterų mokslininkių, verslininkių, kultūros ir meno asmenybių. Jų veikla ir nuopelnai ne visada lieka pastebėti bei tinkamai įvertinti. Todėl tokie renginiai kaip šis yra ypatingai svarbūs. Jie įkvepia moteris būti aktyviomis, siekti ambicingiausių tikslų ir pajausti išsipildymo prasmę.
null
2014-11-25  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba mokslinių tyrimų laivo „Mintis“ atidarymo ceremonijoje
Gerbiamieji, ką tik didžiavomės savo politine valia, nes sugebėjome įgyvendinti vieną svarbiausių energetinių projektų nepriklausomos Lietuvos istorijoje. Suskystintųjų gamtinių dujų terminalas jau veikia, stiprindamas mūsų laisvę ir savarankiškumą. Šiandien ir vėl esame Klaipėdoje. Šalia kito, tačiau taip pat reikšmingo laivo, kuris pačias pažangiausias mintis leis paversti darbais.
null
2014-11-23  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos kariuomenės dienos proga
Gerbiami kariai, mieli Lietuvos žmonės, Lietuvos kariuomenė visada buvo tokia, kokia buvo ir Lietuva. Jauna, veržli, pasiaukojanti, idealistinė ir stiprios dvasios. Profesionali ir patikima NATO šeimos narė. Šiandien grėsmės keičiasi, keičiasi ir Lietuva. Turime būti budrūs, išmintingi ir vieningi. Tokia turi išlikti ir Lietuvos kariuomenė. Susitelkusi, aukštos parengties ir pasiruošusi atsakyti į geopolitinius iššūkius.
null
2014-11-21  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Lietuvos šaulių sąjungos konferencijoje „Pilietinė gynyba hibridiniame kare“
Gerbiamieji Lietuvos šauliai, garbūs konferencijos svečiai, sveikinu visus šios konferencijos dalyvius, kuriems rūpi Lietuvos saugumas. Kare Ukrainoje, kaip ir kiekviename kitame kare, žūsta žmonės ir griaunami gyvenimai. Jis kitoks tik tuo, kad yra slapstomas, iki šiol neigiamas ir bandomas maskuoti propaganda. Tokį karą renkasi tie, kurie bijo kovos lauke iškelti savo vėliavą. Tie, kuriems gėda nusiimti kaukes. Kurie savo kėslams pagrįsti neturi jokių argumentų. Mes žinome, kaip į tai reikia atsakyti: solidarumu, greičiu ir skaidrumu.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:30 Prezidentė priims teisėjų priesaikas (Prezidentūra, S. Daukanto a. 3)

15:00 Prezidentė lankysis Vilniaus lietuvių namuose (Dzūkų g. 43, Vilnius)


 
Prezidentės apsilankymas Vilniaus lietuvių namuose

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 68834998

Šiandien apsilankė: 29870

Dabar naršo: 648

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.