EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikinimu jaunimui pradėjo Baltijos kelio 25-osioms metinėms pažymėti skirtos pilietinių iniciatyvų dienos „Koks tu ir aš - tokia ir Lietuva" renginius. "Prieš 25-erius metus laisvės troškimas ir drąsa sujungė Lietuvos žmones Baltijos kelyje. Šiandien Jūsų sambūris rodo, kad vienybės idėja ir po ketvirčio amžiaus yra svarbi. Jūs branginate tai, ką Jūsų tėvai ir seneliai iškovojo susikibę už rankų. Jų pasirinktas laisvės kelias atvėrė galimybes laisvai mąstyti ir kalbėti, mokytis ir keliauti, kurti ir veikti", - sveikindama jaunimą sakė Prezidentė.

Dienos citata

Prieš 25 metus išėję į Baltijos kelią buvome suvienyti vilties ir laisvės jausmo. Bundančios Lietuva, Latvija, Estija visam pasauliui paskelbė pasiryžusios siekti nepriklausomybės. Didžiuokimės mūsų Dainuojančiąja revoliucija, aukštai kelkime Trispalvę ir visada branginkime laisvę

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-08-23  Prezidentė pasveikino tenisininkę A. Paražinskaitę iškovojus du bronzos medalius
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino tenisininkę Akvilę Paražinskaitę iškovojus trečiąją vietą teniso dvejetų bei vienetų turnyruose Jaunimo olimpinėse žaidynėse, kurios vyksta Kinijos Nandzingo mieste. „Jūsų talentas, uolus darbas ir pasiekimai kuria sėkmingą Lietuvos teniso ateitį. Nandzingo kortuose kovingu ir garbingu žaidimu Jūs pelnėte daugelio teniso mėgėjų simpatijas sau ir Lietuvai", - sakoma šalies vadovės sveikinime.
null
2014-08-23  Baltijos kelias – žmonių vienybės ir kovos už Laisvę simbolis
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Baltijos kelio 25-erių metų minėjimo šventiniuose renginiuose ir iškilmingoje trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje Katedros aikštėje. „Baltijos kelias - gyva legenda. Prieš 25-erius metus trys Baltijos tautos vieningai ir drąsiai pareiškė, kad sieks laisvės. Visam pasauliui parodėme, kad okupantai mūsų nepalaužė. Atkūrėme savo valstybes ir padarėme didelę pažangą, todėl didžiuokimės savo istorija. Tegul laisvė skamba visu garsu nuo Vilniaus iki Talino", - sako Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
null
2014-08-22  Prezidentė pareiškė užuojautą dėl tragiškos Lietuvos garbės konsulo Luhanske žūties
Dėl tragiškos Lietuvos garbės konsulo Ukrainoje Mykola Zelenec žūties Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą konsulo šeimai ir artimiesiems. „Esu sukrėsta žinios apie tragišką lietuvių draugo bei nuoširdaus artimų Lietuvos ir Ukrainos ryšių rėmėjo Mykola Zelenec žūtį. Savo ir visų Lietuvos žmonių vardu reiškiu užuojautą žuvusiojo šeimai ir artimiesiems", - sakoma Prezidentės užuojautoje.
null
2014-08-22  JAV – patikima Lietuvos gynybos partnerė
img
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Jungtinių Amerikos Valstijų senatoriumi Billu Nelsonu. Susitikime buvo aptartas Lietuvos ir JAV bendradarbiavimas karinio ir energetinio saugumo klausimais, dvišalių prekybos ryšių stiprinimas. Pasak Prezidentės, JAV yra patikima partnerė, padedanti užtikrinti Lietuvos saugumą. Rusijos agresijos grėsmių akivaizdoje JAV vaidmuo mūsų regione yra ypač svarbus ne tik stiprinant gynybinius pajėgumus, bet ir didinant regiono energetinį saugumą bei galimybes atsispirti ekonominiam spaudimui.
null

Kalbos

2014-08-01  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnų pirmojo karininko laipsnio suteikimo ceremonijoje
Gerbiamieji kariai, jų artimieji, šventės svečiai, šiandien prisiekė Lietuvos kariuomenės ateitis ir Lietuvos saugumo garantas. Išgirdome kario priesaiką ypatingu metu, kai keičiasi saugumo situacija regione ir visoje Europoje. Kai ginkluota jėga, melu ir provokacijomis paminama tarptautinė teisė ir ardomas stabilumas.
null
2014-07-24  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės vado pasikeitimo ceremonijoje
Gerbiami kariai, brangūs Lietuvos žmonės, šiandien svarbi diena visai Lietuvai - šalies kariuomenę patikime profesionaliam ir Tėvynei atsidavusiam naujajam vadui, generolui majorui Vytautui Žukui. Su aistra akyse vykdydami pareigą Tėvynei ir tarptautinei taikai, Lietuvos kariai yra tapę mūsų pasididžiavimu ir saugumo garantu. Savo uolumu, profesionalumu ir patriotiškumu jie įkvepia daugelį šalies gyventojų kasdien rūpintis, kad Lietuva būtų saugi, tvirta ir nepriklausoma.
null
2014-07-15  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, teikiant Ministro Pirmininko kandidatūrą Seime
img
Gerbiamieji Seimo nariai, vadovaudamasi Konstitucijos 84 straipsnio 8 punktu, teikiu Jums svarstyti Algirdo BUTKEVIČIAUS kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pareigas. Algirdo Butkevičiaus vadovaujamam Ministrų kabinetui teko istorinė galimybė pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracinė kalba Seime
img
Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienas duotos priesaikos žodis man kasdien skambėjo ir skambės kaip asmeninis įsipareigojimas jums. Likimas mums lėmė gyventi šiuo ypatingu laikmečiu ir kartu rūpintis Lietuva. Žinau, kad bus nelengva, bet mes atkakliai tęsime tai, kas pradėta, ir rasime išeitis iš pačių kebliausių situacijų. Vadovavimą šaliai suprantu kaip kasdieninį Lietuvos žmonių interesų gynimą visose srityse. Mano tikslas - telkti sąžiningus, profesionalius ir atsakingus žmones bendram siekiui - Lietuvos stiprinimui. Visi kartu toliau ieškokime naujų kelių ir sprendimų Lietuvos žmonių gerovei užtikrinti.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

10:40 Prezidentė dalyvaus „Baltijos kelio sąšaukos“ renginyje (Katedros aikštė)

12:00 Prezidentė dalyvaus pilietinių iniciatyvų dienos „Koks tu ir aš – tokia ir Lietuva“ atidaryme (Prie Baltojo tilto)

19:00 Prezidentė dalyvaus trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonijoje (Katedros aikštė)


 
Prezidentės sveikinimas Baltijos kelio 25-ųjų metinių proga
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 65057517

Šiandien apsilankė: 17719

Dabar naršo: 767

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.