EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su ketvirtą kartą rengiamo UNICEF projekto „Už kiekvieną vaiką" misijos organizatoriais ir dalyviais. Jau tradicine tapusi misija kasmet vyksta ten, kur vaikams labiausiai reikia pagalbos. Rugpjūčio 2 -ą dieną misija iš Lietuvos išvyksta į Haitį, vieną skurdžiausių šalių pasaulyje. „Galime didžiuotis, kad Lietuva dovanoja viltį viso pasaulio vaikams. Prisijungdami prie tarptautinių humanitarinės pagalbos projektų, padedame išgelbėti vaikų gyvybes ir pasirūpinti, kad jiems netrūktų elementariausių dalykų - maisto, pastogės virš galvos, vaistų ir gydytojų pagalbos.", - sakė Prezidentė.

2009-2014 KADENCIJA

 

Pranešimai spaudai

2014-07-28  Prezidentė pareiškė užuojautą dėl aktorės Eugenijos Šulgaitės mirties
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl J. Miltinio dramos teatro aktorės Eugenijos Šulgaitės mirties. „Sukūrusi daugybę vaidmenų teatre ir kine, visą gyvenimą likusi ištikima savo mokytojo J. Miltinio kūrybos idealams, E. Šulgaitė savo talentu ir laikysena įkvėpė ne vieną aktorių kartą, buvo gerbiama ir mylima žiūrovų", - sakoma valstybės vadovės užuojautoje.
null
2014-07-28  Prezidentė pasveikino E. Mazurevičiūtę Europos jaunimo ir jaunių dviračių treko čempionate iškovojus auksą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino dviratininkę Editą Mazurevičiūtę Europos jaunimo ir jaunių dviračių treko čempionate Portugalijoje daugiakovės varžybose iškovojus aukso medalį. „Didžiuokitės šiuo medaliu, nes kartu su Jumis juo didžiuojasi visa Lietuva. Tikiu, kad ši pergalė įkvėps Jus naujiems iššūkiams ir dar didesniam sportiniam ryžtui, norui kovoti ir laimėti", - sakoma šalies vadovės sveikinime.
null
2014-07-27  Prezidentė pasveikino I. Dumbauskaitę ir M. Povilaitytę Pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate iškovojusias sidabrą

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkes Ievą Dumbauskaitę ir Moniką Povilaitytę Larnakoje (Kipras) vykusiame Pasaulio jaunimo paplūdimio tinklinio čempionate iškovojusias antrą vietą. "Ši diena ypač sėkminga Lietuvai ir jos sportininkams. Visa šalis džiaugiasi ir didžiuojasi Jūsų sidabrine pergale, parodytu atkaklumu ir ryžtu. Esate puikus pavyzdys savo kartos sportininkams ir visiems kitiems jauniems žmonėms, kurie iš Jūsų galėtų mokytis kantrybės, noro tobulėti ir tikėjimo savo jėgomis", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

null
2014-07-27  Šalies Prezidentė pasveikino irkluotoją M. Valčiukaitę Pasaulio jaunimo čempionate iškovojus auksą

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotoją Mildą Valčiukaitę Pasaulio jaunimo (U-23) irklavimo čempionate Varezėje (Italija) moterų vienviečių valčių rungtyje užėmus pirmąją vietą. „Užtikrintai tapusi čempione dar kartą įrodėte, kad esate viena stipriausių savo srities sportininkių pasaulyje. Jūsų kaklą papuošęs medalis - tai ir įspūdingas asmeninis laimėjimas, ir didžiulė Lietuvos irklavimo bendruomenės pergalė, prisidėsianti prie šios sporto šakos populiarinimo", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

 

null

Kalbos

2014-07-24  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Lietuvos kariuomenės vado pasikeitimo ceremonijoje
Gerbiami kariai, brangūs Lietuvos žmonės, šiandien svarbi diena visai Lietuvai - šalies kariuomenę patikime profesionaliam ir Tėvynei atsidavusiam naujajam vadui, generolui majorui Vytautui Žukui. Su aistra akyse vykdydami pareigą Tėvynei ir tarptautinei taikai, Lietuvos kariai yra tapę mūsų pasididžiavimu ir saugumo garantu. Savo uolumu, profesionalumu ir patriotiškumu jie įkvepia daugelį šalies gyventojų kasdien rūpintis, kad Lietuva būtų saugi, tvirta ir nepriklausoma.
null
2014-07-15  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba, teikiant Ministro Pirmininko kandidatūrą Seime
img
Gerbiamieji Seimo nariai, vadovaudamasi Konstitucijos 84 straipsnio 8 punktu, teikiu Jums svarstyti Algirdo BUTKEVIČIAUS kandidatūrą į Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko pareigas. Algirdo Butkevičiaus vadovaujamam Ministrų kabinetui teko istorinė galimybė pirmininkauti Europos Sąjungos Tarybai.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inauguracinė kalba Seime
img
Mieli Lietuvos žmonės, kiekvienas duotos priesaikos žodis man kasdien skambėjo ir skambės kaip asmeninis įsipareigojimas jums. Likimas mums lėmė gyventi šiuo ypatingu laikmečiu ir kartu rūpintis Lietuva. Žinau, kad bus nelengva, bet mes atkakliai tęsime tai, kas pradėta, ir rasime išeitis iš pačių kebliausių situacijų. Vadovavimą šaliai suprantu kaip kasdieninį Lietuvos žmonių interesų gynimą visose srityse. Mano tikslas - telkti sąžiningus, profesionalius ir atsakingus žmones bendram siekiui - Lietuvos stiprinimui. Visi kartu toliau ieškokime naujų kelių ir sprendimų Lietuvos žmonių gerovei užtikrinti.
null
2014-07-12  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės priesaika
img
Aš, Dalia Grybauskaitė, prisiekiu Tautai būti ištikima Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti įstatymus, saugoti Lietuvos žemių vientisumą; prisiekiu sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisinga; prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei. Tepadeda man Dievas!
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentės susitikimas su ketvirtosios UNICEF misijos iš Lietuvos organizatoriais ir dalyviais
 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 64325826

Šiandien apsilankė: 6619

Dabar naršo: 522

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.