EnglishFrancaisРусский
S. Daukanto a. 3, LT 01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154 , faks. 8 706 64 145
 

Paieška

Ieškoti

 
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė

SGD TERMINALAS

 

Pranešimai spaudai

2014-10-30  Prezidentė pasirašė dekretą dėl vidaus reikalų ministro atsistatydinimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo, vadovaudamasi Konstitucija ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus spalio 30 d. teikimą, priėmė vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko atsistatydinimą. Laikinai eiti vidaus reikalų ministro pareigas nuo spalio 31 d. iki lapkričio 7 d. pavesta krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui. Nuo lapkričio 8 d. iki bus paskirtas naujas ministras - ūkio ministrui Evaldui Gustui.
null
2014-10-30  Prezidentė pareiškė užuojautą dėl stichinės nelaimės Šri Lankoje
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pareiškė užuojautą dėl daug žmonių gyvybių nusinešusios nuošliaužos. Užuojautos laiške, šalies vadovė palinkėjo stiprybės ir susitelkimo žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Šri Lankos gyventojams.
null
2014-10-29  Prezidentė pasirašė dekretą dėl Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus atleidimo
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Viešųjų pirkimų įstatymu ir atsižvelgdama į Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus spalio 29 d. teikimą, spalio 31 d. atleidžia Žydrūną Plytniką iš Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus pareigų.
null
2014-10-29  Prezidentė pasirašė Valstybės paramos būstui įgyti ar išsinuomoti įstatymą
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Valstybės paramos būstui įgyti ar išsinuomoti įstatymo pataisas. Jomis numatomos priemonės spręsti nepasiturinčių gyventojų ir jaunų šeimų apsirūpinimo būstu problemas, nustatyta daugiau paramos formų norintiems išsinuomoti ar įsigyti būstą. Socialinio būsto eilėse šiuo metu laukia daugiau kaip 30 tūkstančių Lietuvos šeimų. Tačiau kasmet aprūpinama vos 3-4,5 procento laukiančiųjų.
null

Kalbos

2014-10-28  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Konstitucijos egzamino nugalėtojų pagerbimo ceremonijoje
Gerbiamieji Lietuvos Konstitucijos žinovai, mieli ceremonijos dalyviai, Lietuvoje įsitvirtinusi Konstitucijos egzamino tradicija -įrodymas, kad domimės Konstitucija, gerbiame joje įtvirtintas vertybes ir esame pasiryžę jas ginti. Konstitucijos egzaminas - tai pilietiškumo egzaminas.Dalyvaudami jame, vis daugiau žmonių siekia suprasti savo teises ir pareigas bei parodo pasiryžimą puoselėti Lietuvos nepriklausomybę ir demokratiją.
null
2014-10-27  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Klaipėdos suskystintųjų gamtinių dujų terminalo atidarymo ceremonijoje
img
Gerbiamieji, Lietuva, 25-aisiais metais po nepriklausomybės paskelbimo, gali vėl didžiuotis savo ryžtu, drąsa ir politine valia. Lietuva - pirmoji Baltijos šalyse - pastatė suskystintųjų gamtinių dujų terminalą. Tai - strateginis energetinis projektas, kuris nulems mūsų ateitį. Kartu tai ir mūsų valstybės laimėjimas. Lietuva viena, savarankiškai statė terminalą. Projektui įgyvendinti mums prireikė tik pusketvirtų metų. Tapome energetiškai saugia valstybe.
null
2014-10-14  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalione
img
Gerbiami kariai, Lietuvos saugotojai ir gynėjai, visi kartu mokomės iš istorijos ir dabarties. Keičiantis geopolitinei situacijai mūsų regione, negalime išlikti abejingi ir privalome reaguoti. Dar nepasibaigę mūšiai Ukrainoje rodo, kad kiekvienai valstybei būtini greiti ir tikslūs sprendimai. Lietuvai reikia tokios kariuomenės, kuri pati galėtų reaguoti į bet kokius išorinius bandymus pažeisti mūsų suverenitetą ir valstybės sienas.
null
2014-10-06  Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Meilės Lukšienės premijos įteikimo ceremonijoje
Mieli Lietuvos šviesuoliai - švietimo bendruomenės nariai, šiandien pagerbiame profesionalus, kurių misija visuomenėje ypatinga - jaunus mokytojus. Asmenybes, kurios Lietuvos ateitį kuria pažindamos ir padrąsindamos. Tautinės mokyklos idėjos autorės Meilės Lukšienės premija - tai Lietuvos švietimo sistemos įsipareigojimas išsaugoti mūsų kultūrinę tapatybę ir užauginti išsilavinusius, dorus, išmintingus ir laisvus piliečius.
null

 

  

Darbotvarkė

Ieškoti darbotvarkėje

 
Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

 

Lankytojų statistika

Iš viso apsilankė: 67274975

Šiandien apsilankė: 20042

Dabar naršo: 813

© 2011 Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija, biudžetinė įstaiga.
S. Daukanto a. 3, LT-01122 Vilnius
tel. 8 706 64 154, faks. 8 706 64 145, el. paštas: kanceliarija@prezidentas.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre. Juridinio asmens kodas: 188609016
Sprendimas: Fresh media
 
 
Prašome pranešti apie netikslumus.